• EAA + Glutaminë

  Aminoacide thelbësore dhe kompleks Aminoacidesh me Glutaminë për çdo kohë

  • Ofron Aminoacide Thelbësore!
  • 4250 mg EAA (përfshirë BCAA-të)!
  • 2000 mg L-Glutaminë!
  • Pa Sheqer!
  •  Produkt Vegan (Aminoacide të Fermentuara)!
 • Testo Punch

  TESTO PUNCH është një matricë ultra e sofistikuar, gjithëpërfshirëse e Testosteronit, Estrogjenit dhe Libidos, me 12 përbërës të fuqishëm të zgjedhur me kujdes! Përveç DAA (Acid D-Aspartik) dhe përbërësve bimorë – përfshirë Maka – ai siguron vitamina dhe minerale të rëndësishme! Maka është përdorur tradicionalisht si afrodiziak, është një rrënjë legjendare që rrit aktivitetin seksual. Testofen® është një ekstrakt i Fenugreek me një minimum prej 50% Fenuside

  Testo Punch

  3.500L
 • Collagen Powder

  Për lëkurë dhe nyje të shëndetshëm

  • Kolagjen detar (peshk) i hidrolizuar!
  • Formulë me përthithje të shpejtë!
  • Me Vitaminë C!
  • Zero Sheqer!
  • Kombinimi i aromës me shije frutash!
  • 10 g kolagjen për racion!
 • BCAA-X

  Aminoacide Esenciale BCAA
  Aminoacidet me zinxhir të degëzuar (BCAA-të) janë një grup i rëndësishëm i aminoacideve thelbësore që përbëhen nga Leucina, Izoleucina dhe Valina. BCAA-të janë midis nëntë aminoacideve esenciale për njerëzit, sepse trupat tanë nuk mund t’i prodhojnë ato.

  BCAA-X

  3.000L
 • BCAA-X

  Aminoacide Esenciale BCAA

  Aminoacidet me zinxhir të degëzuar (BCAA-të) janë një grup i rëndësishëm i aminoacideve thelbësore që përbëhen nga Leucina, Izoleucina dhe Valina. BCAA-të janë midis nëntë aminoacideve esenciale për njerëzit, sepse trupat tanë nuk mund t’i prodhojnë ato.

  BCAA-X

  1.500L
 • Entire Coated Fish Oil

  • 1,000 mg vaj peshku për racion
  • Sasi e madhe, me 100 racione për paketim
  • Kapsula xhelatinoze që gëlltiten lehte dhe nuk lënë shije të peshkut
  • Përmban vajra me zinxhir të gjatë EPA & DHA

  Pikat kryesore të produktit të vajit të peshkut:
  • Acidet yndyrore Omega-3 të shëndetshme për zemrën
  • 1,000mg vaj peshku për racion
  • Vajra me zinxhir të gjatë EPA & DHA
  • Kapsula Xhelatinoze të lehta për tu gëlltitur
  • Sasi të mëdha me 100 racione për paketim

 • Optimum Nutrition Pro BCAA

  • Pluhur qe perfshin te gjitha BCAA-të
  • 8 g BCAA për racion
  • 5 g Glutaminë për racion

  Përshkrimi i produktit:

  Aminoacidet janë blloqet ndërtuese të proteinave, nga të cilat nëntë janë thelbësore dhe duhet të konsumohen si pjesë e dietës sonë të përditshme. Njëmbëdhjetë të tjerë klasifikohen si jo thelbësorë që do të thotë se janë bërë brenda trupit, por mund të duhet të plotësohen herë pas here. Vitamina C shtohet për të ruajtur funksionin normal të imunitetit. Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një dietë të larmishme dhe të pasur. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve.

  Përfitimet:

  • Pluhur gjithëpërfshirës BCAA-sh
  • 8 g BCAA për racion
  • 5 g Glutamine për racion
  • E pasuruar ne Vitaminë C për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetit imunitar
  • E pasuruar me Ekstrakte të farës së rrushit dhe lëkurës së rrushit dhe bioflavonoide
  • Në dispozicion në dy shije të shkëlqyera.
 • Opti – Women

  Formulë Multivitaminash dhe Mineralesh e krijuar posaçërisht për gratë!

   

  • 23 vitamina dhe minerale esenciale
  • 40 përbërës aktivë të paketuar në një pilulë
  • Sistem gjithëpërfshirës i optimizimit të lëndëve ushqyese
  • Përmban kalcium, hekur dhe acid folik

  Pikat kryesore të produktit multivitamina Opti-Women:

   

  • Nje multivitamin specifike për gjininë femërore
  • 23 Vitamina dhe minerale esenciale
  • Kalcium, Hekur dhe Acid Folik
  • 17 Përbërësi të specializuar
  • Izoflavone soje, Ostivone dhe Uva Ursi
  • Kapsula që gëlltiten lehtë
 • Opti – Men

  Arrini potencialin tuaj të plotë me vitamina dhe minerale thelbësore!

  • Më shumë se 75 përbërës aktiv
  • 1000 mg aminoacide të formës së lirë
  • 275 + mg kompleks vitaminash B
  • Tabletat që gëlltiten lehtë

  Opti-Men ju siguron

  • Vitaminë D 1,500 IU
  • Tabletat që gëlltiten lehtë
  • Më shumë se 75 përbërës aktiv
  • Vitamina dhe minerale në doza të larta
  • 275+ mg Kompleks Vitaminash B
  • 1000 mg Aminoacide kryesore të Formës së Lirë

  Opti – Men

  2.500L
 • Dymatize Elite 100 % Whey

  Vlerat per porcion

  • PROTEIN               25 g
  • BCAAS                  6.1 g
  • LEUCINE              2.8 g

  Proteina perfekte e hirrës në çdo kohë! Po kërkoni një proteinë hirre me vlera të larta? Pavarësisht nëse kërkoni të mbështesni rritjen e muskujve pas një stërvitje intensive ose thjesht kërkoni të rrisni sasinë ditore proteinike.

 • Dymatize Elite 100 % Whey

  Vlerat per porcion:

  • PROTEIN               25 g
  • BCAAS                  6.1 g
  • LEUCINE              2.8 g

  Proteina perfekte e hirrës në çdo kohë! Po kërkoni një proteinë hirre me vlera të larta? Pavarësisht nëse kërkoni të mbështesni rritjen e muskujve pas një stërvitje intensive ose thjesht kërkoni të rrisni sasinë ditore proteinike.

 • MuscleTech Platinum 100% Creatine

  Kreatinë ultra-e pastër e mikronizuar që ndihmon në rritjen e muskujve të definuar! *

  • Pluhur i pastër i kreatinës monohidrate
  • Plotëson depot e kreatinës
  • Kreatina e testuar me HPLC
  • Kosto e ulët për racion

Main Menu