NT Vitamin D3 + K2 (90 kaps)

2.000L

Kapsula xhelatinoze me përmbajtje të lartë të vitaminave D3 dhe K2 që ndikojnë pozitivisht në gjendjen e mirë të kockave dhe dhëmbëve tanë. Vitamina D mbështet funksionin e duhur të sistemit imunitar dhe ruajtjen e aktivitetit normal të muskujve.

 • 100 µg vitaminë D në një kapsulë
 • 60 µg vitaminë K2 në një kapsulë
 • përmban ekstrakt të piperit të zi
 • përdorni 1 kapsulë çdo 4 ditë
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Vitamin D3 + K2 (90 kaps)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kapsula xhelatinoze me përmbajtje të lartë të vitaminave D3 dhe K2 që ndikojnë pozitivisht në gjendjen e mirë të kockave dhe dhëmbëve tanë. Vitamina D mbështet funksionin e duhur të sistemit imunitar dhe ruajtjen e aktivitetit normal të muskujve.

  Përshkrimi:

  • 100 µg vitaminë D në një kapsulë
  • 60 µg vitaminë K2 në një kapsulë
  • përmban ekstrakt të piperit të zi
  • përdorni 1 kapsulë çdo 4 ditë

  Suplement ushqimor në kapsula xhelatinoze që përfaqëson një burim të pasur të vitaminave D3 dhe K2. Këto vitamina janë kryesisht të dobishme për gjendjen e kockave tona. Vitamina D zakonisht lidhet me funksionimin e mirë të sistemit imunitar dhe është gjithashtu e popullarizuar në mesin e sportistëve për ruajtjen e aktivitetit optimal të muskujve. Këto përfitime rriten më tej nga ekstrakti i piperit të zi që u shtua si një mbështetje për përthithjen e lëndëve ushqyese.

  Përbërësit

  Përbërësit: maltodekstrinë, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, oksid hekuri ngjyrues), vaj MCT (trigliceride me zinxhir të mesëm, shurup glukoze dhe proteina qumështi, emulsifikues E 472c), kolekalçiferol (Vitaminë D3), agjent ngurtësues ekstrakt stearati magnezi, ekstrakt i piperit të zi (95 %. piperinë) – Bioperine®, menakuinone-7 (Vitamina K2).

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g  1 kapsulë
  Vitaminë D 20 000 μg = 400 000 %* 100 μg = 2 000 %*
  Vitaminë K2 12 000 μg = 16 000 %* 60 μg = 80 %*
  Ekstrakt i Piperit të Zi 300 mg 1.5 mg

  * Doza e Referencës.

  1 Kapsulë: 500 mg
  Pesha Neto: 45 g (90 Kapsula)

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: Përdorni maksimum 1 kapsulë në 4 ditë. Merreni me ujë të mjaftueshëm. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët nën 10 vjeç. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories