SW Vitamin D3 – High Potency

1.200L

 • Porcioni: 1 Kapsulë
 • 1000 IU (25 mcg) për racion
 • 30 Porcione për Paketim
 • Madhësia e Kapsulës: 3
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SW Vitamin D3 - High Potency

  1.200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Përshkrimi:

  • Mbështet shëndetin e kockave plus mirëqenien imune dhe kardiovaskulare
  • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
  • Forma më aktive biologjikisht e vitaminës D

  Swanson Vitamina D3 është një vitaminë thelbësore për mbështetjen e kockave që punon për të absorbuar kalciumin në mënyrë efikase në trup. Trupi prodhon një pjesë të vitaminës D vetë kur ekspozohet ndaj dritës së diellit, por për njerëzit që jetojnë në gjerësinë gjeografike veriore ku ekspozimi në diell gjatë dimrit është i kufizuar, vitamina D natyrale e trupit shpesh mund të jetë e pamjaftueshme. Kapsulat tona të vitaminës D3 me fuqi të lartë e trajtojnë këtë problem duke furnizuar 25 mcg (1000 IU) mbresëlënëse të vitaminës D3, fraksioni më aktiv biologjikisht i vitaminës D.

  Këto deklarata nuk janë vlerësuar nga Administrata e Ushqimit dhe Barnave. Ky produkt nuk ka për qëllim të diagnostikojë, trajtojë, kurojë ose parandalojë ndonjë sëmundje.

  Përbërësit

  Miell Orizi, Xhelatinë, Gomë Arabike, Saharozë.

  Vlera ushqyese

   

  Vlerat ushquese
  Sasia për porcion *DV
  Vitamina D3 (Kolekalçiferol) 25 mcg 62%

  Paralajmërime

  Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e përdorni nëse paketimi eshte i demtuar . Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories