NT Vitamin C with Rose Hips (100 kaps)

1.500L

Vitamina C është një antioksidant i rëndësishëm që mbështet prodhimin e kolagjenit dhe sistemin imunitar, ndikon pozitivisht në metabolizmin e energjisë dhe ndihmon në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes.

 • 500 mg vitaminë C në një tabletë
 • Me ekstrakt trëndafili
 • Antioksidant i rëndësishëm
 • Mbështet prodhimin e kolagjenit dhe sistemin imunitar
 • Ndikon pozitivisht në metabolizimin e energjisë
 • Ndihmon në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Vitamin C with Rose Hips (100 kaps)

  1.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përbërësit

  Përbërësit: Acidi L-askorbik (Vitaminë C), agjentë përforcues celulozë mikrokristalore dhe hidroksipropil metilceluloze, agjent lustrues (sulfat kalciumi, karbonat magnezi, polietilen glikoli, hidroksipropil celuloze), 10:1 ekstrakte trëndafili, agjentë antioksidues stearat magnezi dhe dioksid silikoni.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g  1 Tabletë = 800 mg
  Vitaminë C62 500 mg = 78 125 % rdd 500 mg = 625 % rdd
  Ekstrakt Trëndafili 10:1 1250 mg 10 mg

  Rdd  = Doza e rekomanduar ditore

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: merret maksimumi 1 tabletë në ditë, mundësisht pas aktivitetit fizik ose në mbrëmje para gjumit me një sasi të mjaftueshme uji. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët nën 3 vjeç! Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories