Tryptophan

1.500L

L-Tryptophan është një aminoacid thelbësor i siguruar nga marrja e përziereve të proteinave dietike nga burime të ndryshme. L-Tryptophan mund të konsumohet edhe në formën e suplementeve.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Tryptophan

  1.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Dhj 04 – Dhj 05
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Aminoacid Esencial
  500 mg per porcion
  L-Tryptophan është një aminoacid thelbësor i siguruar nga marrja e përziereve të proteinave dietike nga burime të ndryshme. L-Tryptophan mund të konsumohet edhe në formën e suplementeve.

  Përbërësit

  Granulat L-Triptofani, Xhelatinë Viçi, Ngjyra: Dioksid Titani

  Vlera ushqyese

  Doza: 1 Kapsulë
  Numri i porcioneve: 60

  Vlerat ushquese
  Sasia/ Dozë % DV
  L-Tryptofan 500 mg

  Përdorimi

  Merrni 1 kapsulë në ditë me ujë, para se të shkoni në shtrat. Përdoreni këtë produkt së bashku me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si zëvendësim për të.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumështin, proteinat e sojës dhe vezëve, si dhe glutenin me kikirikët!

  Paralajmërime

  Gratë shtatzëna dhe ato me gji, individët që marrin ilaçe kundër depresionit (SSRI, MAOI) ose ato me çrregullime të mëlçisë duhet të konsultohen me mjekun e tyre përpara se të konsumojnë këtë produkt. L-Triptofani mund të shkaktojë përgjumje! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Produkti nuk është një zëvendësues i një dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme! Mbajeni larg fëmijëve të vegjël!

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë