Tribusterone 90

3.500L

 • Përmban një ekstrakt ujor, të pluhurizuar të një rrënje bimore
 • Burimi i steroideve bimore, alkaloideve dhe flavonoideve
 • Ndihmon për të mbajtur trupin, muskujt dhe nivelet e energjisë në një gjendje të duhur
 • 120 kapsula

 

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Tribusterone 90

  3.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Olimp Tribusteron 90 – Ekstrakti i Tribulus terrestris në kapsula, përmban ekstrakt uji pluhur te (Tribulus terrestris L.) Tribulus terrestris ndihmon në ruajtjen e trupit, tonit të muskujve dhe niveleve të energjisë. Në të njëjtën kohë ndihmon në ruajtjen e shëndetit të sistemit të frymëmarrjes, mbështet rezistencën ndaj dhimbjes si dhe promovon dëshirën seksuale dhe kapacitetin seksual.Produkti është i dizajnuar për njerëz fizikisht aktivë dhe sportistë që kërkojnë të përmirësojnë efikasitetin fizik dhe seksual dhe për forcimin e përgjithshëm të trupit.

  Përbërësit

  80,6% ekstrakt i Tribulus Terrestris, Agjent Gumbullues – Celulozë Mikrokristaline; Agjent Ruajtës – Kripëra Magnezi të Acideve Yndyrore; Kapsulë (Xhelatinë, Ngjyra: E 171)

  Vlera ushqyese

  Vlerat ushqyese
  1 kapsule 2 kapsula Për 100 gr
  Tribulus Terrestris (90%) 500 mg 1000 mg 71,43 g
  prej të cilave: Saponinë 450 mg 900 mg 64,28 g

   

  Rekomandime përdorimi

  Merrni 1-2 kapsula në ditë, rekomandohet me stomak bosh ose pas konsultimit me dietologun ose mjekun tuaj. Produkti rekomandohet për të rriturit si një shtesë ushqimore. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese tjë dietë të larmishme dhe të ekuilibruar. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

  Qëllimi:

  Përgatitja është menduar për të rritur që janë fizikisht aktivë dhe atletë që duan të rrisin performancën e tyre fizike dhe seksuale dhe për të forcuar trupin në përgjithësi.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë