MYP Tribulus (90 Kaps)

2.000L

Çdo kapsulë përmban 300 mg ekstrakt Tribulus terrestris që është i standardizuar në 90% saponin. Me burim nga një ekstrakt natyral bimor, ato janë një mbështetje ideale për një mënyrë jetese aktive, pavarësisht nëse jeni duke ushtruar fortë në palestër ose duke e shtyrë veten në pistën e vrapimit.

 • 300 mg tribulus për porcion
 • Mbështet vitalitetin
 • Mbështet libidon e shëndetshme
 • Mbështet nivelet e shëndetshme të testosteronit
 • Adaptogjen i fuqishëm

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Tribulus (90 Kaps)

  2.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Çfarë është Tribulus Pro?

  Tribulus terrestris është një ekstrakt bimor natyral nga një bimë në familjen e kaltropëve. Me origjinë nga mjekësia indiane është treguar të ketë një efekt pozitiv në virilitetin, duke rritur lidhjen e testosteronit në indet e trurit.

  Përfitimet kryesore:

  • 300 mg tribulus për porcion
  • Mbështet vitalitetin
  • Mbështet libidon e shëndetshme
  • Mbështet nivelet e shëndetshme të testosteronit
  • Adaptogjen i fuqishëm

   

  Pse të zgjidhni produktin tonë?

  Tribulus terrestris është përdorur prej kohësh në mjekësinë tradicionale, më së shpeshti  ne mjekësinë tradicionale indiane.Përdoret gjithashtu si një shtesë diete – kapsulat tona të përshtatshme Tribulus Pro ofrojnë 300 mg tribulus dhe mund të merren lehtësisht në lëvizje për t’u përshtatur në çdo rutinë.Është studiuar gjerësisht për efektin e tij si një përforcues i fuqishëm i libidos.Plus, ka prova se përdorimi i tribulus shfaq efekte anti-stres dhe konsiderohet një adaptogjen.

  Përbërësit

  Hipromeloza, Celulozë Mikrokristaline, Dioksidi Silici, Stearat Magnezi

  Vlera ushqyese

  Madhësia e Porcionit – 3 Kapsula
  Porcione për Paketim – 30

  Vlerat ushquese
  Për shërbim %DV
  Ekstrakt Tribulus (90% Saponina)   Terrestris L. (Fruta) 1000 mg

  * % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori†

  % Vlera ditore e pa vendosur

  *Këto deklarata nuk janë vlerësuar nga Administrata e Ushqimit dhe Barnave. Ky produkt nuk ka për qëllim të diagnostikojë, trajtojë, kurojë ose parandalojë ndonjë sëmundje.

  Përdorimi

  Merrni 2 kapsula me 200ml ujë në stomak bosh. Mos i kaloni 4 kapsula në një periudhë 24 orëshe

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories