Superior Tribulus Testo 2500

3.500L

FORMULË EKSTRA POTENTE

 Të jesh një burrë i vërtetë me Tribulus Testo 2500 … Nuk ka asgjë më të fortë!

Terrestris Tribulus është një bimë e cila përdoret për të rritur forcën muskulare dhe për të përmirësuar aktivitetin fizik në palestër. Kjo lloj bime është përdorur ndër shekuj në Greqinë e lashtë, në Indi dhe në Afrikë për të mbështetur fertilitetin dhe rinimin e trupit.

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question
  Tribulus Testo 2500

  Superior Tribulus Testo 2500

  3.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.254 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 120 Tableta

  Përfitimet

  Intensifikon Trajnimin,Përmirëson Rigjenerimin dheStimulon rritjen e muskujve, rritjen e forcës dhe humbjen e yndyrërave Diosgenina dhe Protodioscina ndihmojnë forcimin e sistemit imunitar dhe nxisin sekretimin e hormoneve luteinizing (LH), e cila nga ana saj stimulon sintezën e testosteronit.

  Tribulus Testo 2500 nxit rritjen e sasisë së testosteronit të lirë, i cili stimulon rritjen e muskujve dhe humbje të yndyrës, rrit spermatogjenezen (fuqinë) dhe përmirëson forcën dhe rezistencën. Për shkak të faktit se në Tribulus Testo 2500 gjendet një përmbajtje saponine prej mbi 90%, testosteronet e lira janë në maksimum!Në femra, sistemi hormonal është optimizuar në bazë të raporti të estrogjenit-testosteronit. Pra, gratë që marrin Tribulus Testo 2500 përfitojnë hymbjen yndyrërave dhe rritjen e kënaqësinë seksuale.Rritja e muskujve është e mundur vetëm me një furnizim adekuat dhe të vazhdueshëm me aminoacide.

  Pra, furnizojuni mirë me proteina të shpejta si PRO 6 apo Superior Whey Core, (sidomos në mëngjes dhe para/ose pas trajnimit) dhe proteina të ngadalta, dhe nëse është e nevojshme, me shtesa të mëtejshme si NO 4 AAKG ose NO Rebirth për të shmangur degradimin e muskujve dhe për të mbështetur Tribulus Testo 2500.

  Udhëzime

  Si një suplement,duhen marrë 2 tableta në ditë me një stomak bosh, mundësisht në mëngjes dhe 30 minuta para fillimit të aktivitetit. MOS TEJKALONI SASINË DITORE TË REKOMANDUAR.

  Të dhëna për sportistët

  Për shkak të kufizimeve unike të organizatave sportive amatore dhe profesioniste ( p.sh. WADA , NCAA , NFL , MLB , NBA , UIL, etj) Është i rekomanduar konsultimi me institucionet e duhura para marrjes të këtij suplementi apo ndonjë suplementi tjetër.TË MBAHET LARG FËMIJËVE DHE KAFSHËVE SHTËPIAKESHIKO AMBALLAZHIN PËR INFORMACIONIN MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë GMP, që përdor qumësht, soje, vezë, kikirikë .

  Përbërësit & Paketimi

  Përbërës të tjerë: Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Methyl Cellulose, Acid Sterik , Magnes.

  Materiali mbështjellës: Hydroxypropyl Methyl Cellulose, TiO2, Ponceau 4R.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories