Testo Punch

3.000L

TESTO PUNCH është një matricë ultra e sofistikuar, gjithëpërfshirëse e Testosteronit, Estrogjenit dhe Libidos, me 12 përbërës të fuqishëm të zgjedhur me kujdes! Përveç DAA (Acid D-Aspartik) dhe përbërësve bimorë – përfshirë Maka – ai siguron vitamina dhe minerale të rëndësishme! Maka është përdorur tradicionalisht si afrodiziak, është një rrënjë legjendare që rrit aktivitetin seksual. Testofen® është një ekstrakt i Fenugreek me një minimum prej 50% Fenuside

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Testo Punch

  3.000L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Gus 19 – Gus 20
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Paketimi: 120 kapsula – 30 porcione

  Përshkrimi

  . Fenugreek është një barishte e njohur, e gjithanshme që përmban mbi 100 përbërës fitokimikë, përfshirë Furostanol Saponins dhe Steronik Saponins. Ndërsa Fenugreek ka aplikime të shumta, Testofen® është treguar se rrit dëshirën seksuale dhe ndihmon në ruajtjen e shëndetit seksual dhe masës muskulore. Grupi i glikozideve Saponin që Testofen është standardizuar në të quhet Fenuside. TESTO PUNCH përmban gjithashtu Boron dhe flavonoide Kuercetine të cilat ndihmojnë në frenimin e shndërrimit të Testosteronit në Estrogjen. Lignanet e hithrave mund të ndihmojnë në uljen e lidhjes së globulinës që lidh hormonet seksuale (SHBG) me Testosteronin dhe kjo ndihmon në sigurimin e Testosteronit të lirë, i cili është forma aktive! Ekstrakti i hithrës përdoret më së miri me Saw Palmetto! Vitamina B5 kontribuon në sintezën normale dhe metabolizmin e hormoneve steroidike, Vitaminës D dhe disa neurotransmetuesve. Vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal dhe zvogëlon lodhjen . Vitamina D kontribuon në mirëmbajtjen e funksionit normal të muskujve dhe ka një rol në proçesin e ndarjes së qelizave. Zinku kontribuon në pjellori dhe riprodhim normal dhe në mirëmbajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak.TESTO PUNCH ofron një cikël të plotë 1 mujor!

  Vlerat ushqyese

  Porcioni: 4 kapsula
  Porcione për paketim: 30

  Sasitë për porcion
  Vlera NRV%**
  Acid Pantothenik (Vitamin B5)
  0.9 mg
  15%
  Vitamin B6
  0.84 mg
  60%
  Vitamin D3
  5.0 mcg
  100%
  Zink
  6.0 mg
  60%
  Kuercitin Dihidrate
  100 mg
  Boron
  3.6 mg
  KOMPLEKS “TESTO PUNCH”
  Acid D-Aspartik
  Ekstrakt Hithre
  Maka pluhur
  Ekstrakt Avena Sativa
  Testofen® Ekstrakt Fenugreek
  Ekstrakt Saw Palmetto
  3000 mg
  2000 mg
  600 mg
  100 mg
  100 mg
  100 mg
  100 mg

  * NRV%: Referenca e Vlerave Ushqyese

  Përbërësit

  Acid D-Aspartik, Xhelatinë Bovine, Urtika Dioika (Gjethe) Ekstrakt 10: 1, Avena Sativa (Farë) ekstrakt 5: 1 (Tërshëre), Lepidium Mejeni (Rrënjë) pluhur, Kuercitin e nxjerrë nga Sythi Sofora Japonika (84%), Serenoa Repens (Frut) Ekstrakt 12: 1, Testofen® Trigonela Foenum-Graekum (Farë) Ekstrakt (50% Fenuside ™), Agjent Kundër Ngjitjes (Stearat Magnezi), Acid Borik, Monohidrat Sulfati Zinku, Ngjyrues (Dioksid Titaniumi), Kolekalçiferol, Kalçium D-Pantothenat, Piridoksinë HCl.

  Rekomandime përdorimi

  Udhëzime:

  Merrni 2 kapsula me mëngjes dhe 2 kapsula me darkë çdo ditë.

  Informacione mbi Faktorët Alergjik:

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime:

  Përdoreni këtë produkt së bashku me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues vakti! Mbajeni larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Kategoria: Tag:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë