SC T/GH

3.500L

 • Mbështetje e testosteronit, rritjes dhe sintezës së hormoneve.
 • T/GH përfaqëson një gjeneratë të re në kategorinë e produkteve
 • Ai siguron një mbështetje komplekse të Testosteronit, rritjes dhe optimizimit të performancës
 • Me 12 përbërës të fuqishëm dhe të zgjedhur
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC T/GH

  3.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Mbështetje e testosteronit, rritjes dhe sintezës së hormoneve.

  DAA, AMINO KOMPLEKS, KARNITINA DHE VITA–MINA TË AVANCUARA

  T/GH përfaqëson një gjeneratë të re në kategorinë e produkteve. Ai siguron një mbështetje komplekse të Testosteronit, rritjes dhe optimizimit të performancës me 12 përbërës të fuqishëm dhe të zgjedhur! Ai siguron DAA (Acidi D-Aspartik) në dozën e hulumtuar, të fortë prej 3 gram, dhe karnitina në format e avancuara të Propionyl L-Carnitine dhe Acetyl L-Carnitine. Versionet AKG-së të Argininës dhe Ornitinës janë gjithashtu të përfshira në kompleksin amino! T/GH përmban vitaminë D3, Bor dhe minerale të tjera thelbësore prej të cilave zinku kontribuon në ruajtjen e niveleve normale të Testosteronit në gjak dhe kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin normal. Vitamina D mbështet mirëmbajtjen e funksionit normal të muskujve dhe kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar. Magnezi kontribuon në sintezën normale të proteinave, funksionimin normal të sistemit nervor (neurotransmetimin dhe tkurrjen e muskujve duke përfshirë muskujt e zemrës), në reduktimin e lodhjes, plogështisë, metabolizmit normal që prodhon energji dhe ekuilibrit të elektroliteve.*

  *Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe janë autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

  Përbërësit

  Qershi-Vanilje: Acid D-Aspartik, Aromatizues (Vanilje, Qershi), L-Argininë HCl, Agjent Kundër Ngjitjes (Fosfat Trikalciumi), Açetil L-Karnitine HCl, Glicinë, L-Argininë Alfa Ketoglutarate 2:1, L-Lizinë HCl, Propionil L-Karnitine HCl, L-Ornithinë Alfa Ketoglutarate 2:1, Ngjyra (Sulfat Amoniaku Karameli), Karbonat Magnezi, Ëmbëlsues (Açesulfame K, Sukralozë), Acid Borik, Monohidrat Sulfati Zinku, Kolekalçiferol.

  Vlera ushqyese

  Doza Ditore: 10 g | 1 Lugë
  Numri i Porcioneve: 30

  Vlerat për Porcion
  Sasia / doze %DV
  Vitamina D 35 µg
  Magnezi (nga Karbonati i Magnezit) 56,3 mg
  Zinku 1,5 mg
  DAA (Acidi D-Aspartik) 3000 mg
  Bori
  3,6 mg
  T/GH KOMPLEKSI AMINO
  2770 mg
  L-Argininë HCl
  1000 mg
  AAKG (L-Argininë Alfa Ketoglutarate)
  500 mg
  Glicinë 500 mg
  L-Lizinë HCl
  500 mg
  OKG (L-Ornithinë Alfa Ketoglutarate) 270 mg
  KOMPLEKSI I KARNITINËS I AVANCUAR
  1000 mg
  Açetil L-Karnitine HCl
  500 mg
   
  Propionil L-Karnitine
  500 mg
  nga të cilat karnitinë e pastër:
  634 mg

  Përdorimi

  Përzieni 1 porcion me 100 ml ujë dhe pijeni atë para se të shkoni në shtrat.

  Paralajmërim

  Ky produkt nuk është zëvendësues i një diete të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme! Mbajeni larg fëmijëve të vegjël! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories