Superior Stanabol-X

4.500L

Stanabol – X është një kompleks sinergjik i 25 substrateve të njohura anabolike, Anabolik Stack modulates testosterone dhe hormoneve të tjera anabolike të tilla si insulina, hormoni i rritjes HGH dhe IGF-1 dhe hormonet e tiroideve T3 dhe T4. Në përgjithësi, kombinim sinergjik i substrateve anabolike në Anabolic Stack mbështesin një prodhim më të mirë të muskujve të definuar, djegien e yndyrës dhe rigjenerim më të shpejtë.

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question
  supplementalbania.com

  Superior Stanabol-X

  4.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.198 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 120 Tableta

  Përfitimet

  Disa nga përfitimet e Stanabol – X :

  • Rritës Natyral i Testosteronit
  • Maksimizon Forcën
  • Rrit Performancën Seksuale

  Stanabol – X është një hormon anabolik përforcues efektive, i cili në kombinim me No4 AAKG është superior ndaj çdo produkti tjetër në treg. Stanabol – X është një kompleks i substrateve hormonale që zhvillohet në laboratorët e Superior 14, ku kombinohen në këtë formulë unike 25 substrate anabolike.

  Të gjithë përbërësit janë në nivele farmaceutike, kështu që rezultati i kësaj formule është i pabesueshëm!

  Hormonet tuaja do të jenë në max, dhe me një kombinim të Platinum Mass ose Superior Mass Professional fitimet tuaja në masë më të definuar të muskujve dhe forcë të pastër do të jenë në një nivel krejtësisht të ri! Të gjithë rreth jush do të jenë xheloz për transformimin tuaj!

  Udhëzime

  Si një suplement, merrni 3 tableta me 4-6 dl ujë të ftohtë. MOS TEJKALONI SASINË DITORE TË REKOMANDUAR.TË MBAHET LARG FËMIJËVE DHE KAFSHËVE SHTËPIAKE

  Të dhëna për sportistët

  Për shkak të kufizimeve unike të organizatave sportive amatore dhe profesioniste ( p.sh. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL, etj) Është i rekomanduar konsultimi me institucionet e duhura para marrjes të këtij suplementi apo ndonjë suplementi tjetër.SHIKO AMBALLAZHIN PËR INFORMACIONIN MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE.

  Shënime

  Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.Të hudhet pas datës së skadimit . Ju lutem, mos e përdorni në kombinim me shtesa të tjera ushqimore, farmaceutike, ushqime që konsiderohen të jenë stimuluese.PËR TË EVITUAR PAGJUMËSIN, MOS E KONSUMONI 4 ORË PARA GJUMIT. MOS TEJKALONI 6 TABLETA NË 24 ORË . MOS E PËRDORNI MË SHUMË SE 5 DITË NGA ÇDO PERIUDHË 7 DITORE. Pas 8 javësh të përdorimit të ndërpritet për të paktën 2 javë .SHIKO AMBALLAZHIN PËR INFORMACIONIN MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE.

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë GMP, që përdor qumësht, soje, vezë, kikirikë 

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories