SW Spirulina

2.500L

 • Porcioni: 1 tabletë
 • 180 percione per enë
 • 500 mg për porcion
 • Madhësia e tabletës: L

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SW Spirulina

  2.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  • E konsideruar si një superushqim, spirulina algat blu-jeshile është e mbushur me lëndë ushqyese
  • Rrit aktivitetin antioksidant
  • Mbështet heqjen e toksinave
  • Mbështet shëndetin kardiovaskular

  Kjo algë blu-jeshile është një ushqim i jashtëzakonshëm i plotë, që përmban mbështetjen antioksiduese të beta-karotenit dhe fikocianinës, një antioksidant që lufton radikalët e lirë. Swanson Spirulina jep 500 mg të këtij ushqimi të gjelbër të pasur me lëndë ushqyese në një tabletë. Spirulina gjithashtu ka proteina, aminoacide, minerale duke përfshirë hekurin, vitaminat B dhe klorofilin pastrues.

  Këto deklarata nuk janë vlerësuar nga Administrata e Ushqimit dhe Barnave. Ky produkt nuk ka për qëllim të diagnostikojë, trajtojë, kurojë ose parandalojë ndonjë sëmundje.

  Përbërësit

  Miell Orizi, Xhelatinë, Gomë Arabike, Saharozë.

  Vlera ushqyese

  Vlerat ushqyese

  Sasia për porcion *DV
  Spirulina (Arthrospira Platensis) (Mikroalga) 500 mg*

  *Vlera ditore nuk është përcaktuar.

  Paralajmërime

  Përdorimi:
  Si një shtesë dietike, merrni një tabletë tri herë në ditë me ujë, mundësisht me stomak bosh.

  PARALAJMËRIME:
  Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore. Mbajeni larg fëmijëve.
  Mos e përdorni nëse paketimi është i demtuar . Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories