Slim WOW

1.600L

SlimWOW! ™ është një suplement në formë kapsule, që përmban një përbërje unike të ekstrakteve të standardizuara të bimëve të kombinuara me kafeinë dhe krom, për të krijuar një mundësi për njerëzit që përpiqen të humbin peshë. Komponentët e përgatitjes * mbështesin kontrollin e peshës trupore, ndihmojnë në rregullimin e metabolizmit dhe përmirësimin e termogjenezës.

 • KONTROLL I PESHËS
 • REDUKTIM I DHJAMIT
 • NDALIM I SINTEZËS SË DHJAMIT DHE AKUMULIMIT TË TIJ

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Slim WOW

  1.600L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Sasia: 30 kapsula

  Përshkrimi

  * Ekstrakti Indian Koleus i standardizuar në 10% përmbajtje forskolin mbështet kontrollin e peshës trupore dhe ndihmon në rregullimin e metabolizmit dhe zvogëlimin e yndyrës. ** Ekstrakti Garcinia Kamboxhia përmban acid hidroksicitrik (HCA), i cili pengon sintezën dhe akumulimin e dhjamit në trup. Ekstrakti i specit kajen është një burim i kapsaicinës, i cili mbështet termogjenezën. Kafeina ndihmon në rritjen e gadishmërisë dhe përmirëson përqendrimin në periudhën e zvogëlimit të peshës trupore. Ekstrakti i piperit të zi ndihmon në thithjen e lëndëve ushqyese, përmirëson funksionet e tretjes dhe rrit efektivitetin e përbërësve të tjerë bimor. Kromi kontribuon në ruajtjen e metabolizmit normal të ushqyesve makro dhe ndihmon në ruajtjen e nivelit normal të glukozës në gjak.

  Përbërësit

  Kafeinë Anhidrike, Agjent Mbushës – Celulozë Mikrokristaline; Ekstrakt Indian Koleus (Coleus Forskohli), Ekstrakt i Specit Kajen (Capsicum anum L.), Ekstrakt Lëvore Frutash Garcinia Kamboxhia, Agjentë Kundër Ngjitjes – Kripëra Magnezi të Acideve Yndyrore, Dioksid Silici; Ekstrakt Bioperine®Piper i Zi (Piper Nigrum L.), Pikolinat Kromi, Kapsula (Përbërësit Mbështjellës: Xhelatinë, Ngjyrues – E 171).

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Kapsulë
  Kafeinë 180 mg
  Ekstrakt i Koleus Indian
  përmban: Forskolin (10%)
  100 mg
  10 mg
  Ekstrakt i Specit Kajen
  përmban: Kapsaicin (8%)
  80 mg
  6,4 mg
  Ekstrakt i Garcinia Kamboxhia
  përmban: Acid Hidroksicitrik HCA (60%)
  50 mg
  30 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi
  përmban: Piperina (95%)
  5,3 mg
  5 mg
  Krom 60 µg (150%***)

  ***RI – Referencat e Dozës

  Rekomandime përdorimi

  Qëllimi:

  Rekomandohet të përdoret nga të rritur që përpiqen të humbin peshë.

  Shënim: SlimWOW! ™ përmban kafeinë; nuk rekomandohet për përdorim nga fëmijët ose gratë shtatzëna (përmbajtja e kafeinës: 180 mg / 1 kapsulë). Për më tepër, produkti nuk lejohet në gratë që ushqejnë me gji ose planifikojnë shtatzani, pacientë me sëmundje të zemrës ose që marrin ilaçe antidiabetike, dhe gjithashtu në rastin e mbindjeshmërisë ndaj ndonjërit prej përbërësve në formulim. Në rastin e hipertensionit, hipotensionit, hiperaciditetit, ulçerave peptike ose marrjes së ilaçeve, duke përfshirë ilaçe OTC (p.sh. aspirina, ibuprofen, naproksen) ose qetësues, këshillohuni me një mjek përpara përdorimit. Mos e përdorni së bashku me alkol. Mos e tejkaloni marrjen ditore të 400 mg kafeinë nga të gjitha burimet dhe 200 mg kafeinë në çdo kohë. Mos e përdorni më vonë se 3-4 orë para gjumit. Mos e përdorni së bashku me produkte të tjerë termogjenikë dhe / ose kafeinë (përfshirë kafenë, çokollatën) ose alkaloidin e efedrinës.

  Rekomandime:

  Merrni 1 kapsulë në ditë, rreth 40 minuta para drekës ose trajnimit, me një sasi të mjaftueshme uji, ose në një mënyrë tjetër pasi të konsultoheni me një mjek ose dietolog.

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar. Rekomandohet një dietë e balancuar dhe një stil jetese i shëndetshëm. Të ruhet në një enë të mbyllur fort në një vend të thatë me temperaturë ambjenti.

  Kategoria: Tag:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë