MT Shatter SX-7 Black Onyx Neuro N.O.

4.000L

Shatter™ SX-7 Black Onyx® Neuro N.O. Kjo formulë me ndikim të menjëhershëm jep energji shpërthyese të pashembullt.

 • Pompim superior
 • Përvoja përfundimtare neurosensore
 • Përbërësit kryesorë të hulumtuar klinikisht
 • Zbuloni energjine shperthyese dhe fokusin
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Shatter SX-7 Black Onyx Neuro N.O.

  4.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 27
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Nuk ka asgjë më të keqe se sa të luftosh gjatë seteve të fundit të stërvitjes. Pavarësisht nëse jeni duke mbetur prapa në kohë, përsëritje apo pesha, ndonjëherë keni nevojë për diçka shtesë për t’ju tërhequr. Me Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx®, atletët do të gjejnë energji të shtuar, veçanërisht kur kanë më shumë nevojë për të.

  Kjo formulë me ndikim të menjëhershëm jep energji shpërthyese të pashembullt. Minuta pas një shërbimi të vetëm, atletët do të ndjejnë rezultatedhe falë Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx®, ata do të jenë në gjendje të arrijnë ato qëllime të vështira për t’u arritur.

  Me përbërës të hulumtuar shkencërisht, Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx® jep gjithçka që ju nevojitet në një formulë . Dozat e sakta të barishtes japoneze, shegës dhe përbërësve të patentuar si Nitrosigine® dhe TeaCrine® punojnë së bashku për të rritur nivelet e oksidit nitrik, duke mbështetur pompat superiore të muskujve.

  Kjo formulë e krijuar shkencërisht është pilula e parë para-stërvitjes që përmban A-GPC, TeaCrine®, huperzine-A, N-açetil-L-karnitine HCl dhe mane të luanit, duke e vendosur atë përpara konkurrentëve kryesorë. Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx® është projektuar në përsosmëri, duke e bërë atë pilulën më superiore para stërvitjes.

  Kush Duhet Ta Përdor ?

  Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx® është krijuar për atletët që kërkojnë formula me ndikim të menjëhershëm. Ky përmirësues i performancës rrit nivelet e oksidit nitrik për pompa superiore të muskujve dhe ofron një përvojë të fundit energjie dhe neurosensore gjatë stërvitjeve.

  Doza Të Fuqishme Për Sigurimin e Mbështetjes Së Vazhdueshme

  Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx® është i mbushur me përbërës të mbështetur nga kërkimi për një formulë të plotë që mbështet atletët në arritjen e rezultateve për të cilat kanë punuar shumë. Kjo formulë përmban dy përbërës të patentuar – Nitrosigine® dhe TeaCrine®  për një formulë superiore!

  Për më tepër, Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx® është njëprodukt  para-stërvitjeje i krijuar për t’ju përgatitur për një stërvitje të fuqishme dhe për të përmirësuar performancën e përgjithshme atletike. Atletët që kërkojnë rezultate kanë ardhur në vendin e duhur. Përbërësit kryesorë të tij të hulumtuar shkencërisht japin një nxitje shpërthyese të energjisë brënda disa minutave nga marrja e një porcioni të vetëm.

  Formula e Shpallur Plotësisht:

   

  Shatter™ Neuro N.O. Formula Black Onyx® zbulohet plotësisht, për të garantuar se po merrni dozat e sakta të përbërësve të shfaqura në etiketë. Çdo kapsulë e Shatter™ Neuro N.O. Black Onyx® është e testuar me cilësi për të siguruar që ajo që është e shënuar në paketim është 100% e vërtetë!

  Përbërësit

  Celulozë Mikrokristaline, Dihidrat Dikalciumi Fosfati, Kapsula (Dioksid Titani, Polietilen Glikoli, Shkumës, I Kuq Nr. 40 FD&C, Nr. 2 i Kuq FD&C), Natrium Kroskarmelozë, Stearat Magnezi, Dioksidi i Silici.

  Vlerat ushqyese

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories