Shatter Pumped 8 Black Onyx

4.000L

Shatter Pumped 8 Black Onyx është një para-stërvitor i fuqishëm, pa kafeinë, i krijuar për pompat më të forta të muskujve dhe vaskularitetin. Është një kombinim ekskluziv i 4 g L-Citruline të pastër me VasoDrive-AP dhe Spektra plus përbërësin kryesor ekskluziv VasoShock-XR.

 • Shatter Pumped 8 Onyx Zi
 • 4 G L-Citrulinë
 • 150 Mg Vasodrive-Ap
 • 100 Mg Spektra
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Shatter Pumped 8 Black Onyx

  4.000L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përbërësit

  Acidi Citrik, Acidi Malik, Dioksidi i Silicit, Aromat Natyrale dhe Artificiale, Përzierja e Çamçakëzit (Çamçakëz Celuloze, Karragjenan, Çamçakëz Ksantan), Sukralozë, Kalium Açesulfame, FD&C Blu nr. 1

  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë