Scitec – Tyrosine

1.200L

1000 mg për dozë

L-Tirozina është një amino acid esencial, i cili ndodhet natyrshëm tek ushqimet, kryesisht si pjesë e proteinave. Është një nga 22 aminoacidet që përdoren nga qelizat për të sintetizuar proteinat. Marrja e L-Tirozinës sigurohet nga proteinat dietike ose në formën e shtesave ushqimore. Është zakon në mesin e atletëve që të marrin L-Tirozinë të pastër para stërvitjes, veçanërisht me kafeinë.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  supplementalbania.com

  Scitec – Tyrosine

  1.200L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Merrni 2 kapsula në ditë 60 minuta para stërvitjes tuaj.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime

  MBAJENI lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të LARG FËMIJËVE! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Përdoreni këtë produkt në saj.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 2 kapsula
  Doza për paketim: 50
  Sasia për Dozë
  L-Tirozinë 1000 mg
  Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë