Scitec – Turbo Ripper

2.500L

Doza të larta të kafeinës me shpërbërje të vazhdueshme dhe të qëndrueshme, acetil-l-karnitinë, çaj jeshil, sinefirin dhe më shumë!

TURBO RIPPER ju jep shumë nga përbërësit që njihni dhe doni – në doza të rëndësishme! Në të ka L-karnitin dhe jo vetëm L-karnitinën e zakonshme, por Acetil L-Karnitinë (ALC) më komplekse në një dozë të madhe !

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Scitec – Turbo Ripper

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Shk 07 – Shk 08
    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.1 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 100 Kapsula

  Udhëzime

  Filloni me 1 kapsulë 1-2 herë në ditë për të vlerësuar tolerancën stimuluese! Një dozë e plotë është 4 kapsula në ditë. Përdoreni për 8-12 javë, pastaj bëni të paktën 2 javë pushim. Shmangni çdo burim tjetër stimulantësh gjatë përdorimit! Ky produkt ofron një lëshim të qëndrueshëm të Kafeinës për rreth 4 orë pas marrjes!

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Nëse keni ndonjë shqetësim shëndetësore, konsultohuni me mjekun tuaj para përdorimit! Përmban 200 mg kafeinë për dozë. Nuk rekomandohet për fëmijët ose gratë shtatzëna. MBAJENI LARG FËMIJËVE! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 4 kapsula
  Sasia për dozë Sasia për dozë
  Acetil L-Karnitinë HCl 1500 mg L-Tirosinë 500 mg
  siguron L-Karnitinë 979 mg NEWCAFF™ Microencapsulated Sustained Release Caffeine 133 mg
  Citrus aurantium 500 mg providing Caffeine 100 mg
  providing Synephrine 20 mg Kafeinë Anhidrous 57 mg
  Ekstrakt i Çajit Jeshil(standartizuar në 50%) 500 mg Ekstrakt i Piperit Kajen 50 mg
  providing EGCG 80 mg Kafeina Totale (nga të gjithë burimet) 200 mg
  Siguron Kafeinë 43 mg
  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories