Scitec – Thermo X

2.500L

THERMO-X është një stimulues kompleks i menaxhimit të peshës së trupit pa efedrinë si dhe i butë në kafeinë. Ai siguron disa përbërës, duke përfshirë Acidin Hidroksicitrik (HCA) nga Ekstrakti Garcinia Kamboxhia, që kontribuon në kontrollin e peshës trupore dhe ndjenjës së urisë.

Tirosina është një amino acid i rëndësishëm jo thelbësor, i cili mund të gjendet në shumë ushqime me proteina të lartë. Disa hormone dhe transmetues të rëndësishëm si T-thiroksina, Noradrenalina dhe Adrenalina rrjedhin nga Tirosina në trup.

Karnitina është një amino acid, i cili në qelizat e gjalla është i nevojshëm për transportin e acideve yndyrore në mitokondri. Acidet yndyrore në mitokondri mund të ndahen nga një proçes biokimik i quajtur beta-oksidim.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Scitec – Thermo X

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Jan 27 – Jan 28
    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.1 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 100 Kapsula

  Udhëzime

  Merrni 3 kapsula në ditë, 30 minuta para stërvitjes dhe para ngrënies.

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Përmban 180 mg Kafeinë për dozë. Nuk rekomandohet për fëmijët ose gratë shtatzëna. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 3 kapsula
  Dozat për pako: 33
  Sasia për dozë hdfhdfhfd
  L-Tirosinë 600 mg Kafeinë 180 mg
  L-Karnitinë L-Tartrate 300 mg Acid Alfa Lipoik 150 mg
  Ekstrakt Garcinia Kamboxhia 300 mg
  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories