Scitec – Tërshërë

1.500L

Tërshërë

Për mbajtjen e shëndetshme të niveleve të kolesterolit! *

 • Me përmbajtje të lartë fibrash!
 • Pa Sheqer!
 • Pa Asparatam!
 • Pa OMGJ!
 • Pa Sheqer të shtuar!
 • Pluhur me Miell Tërshëre, Tërshërë dhe Ëmbëlsues!

* Beta-glukanet kontribuojnë në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak. Efekti i dobishëm merret me marrjen e përditshme të 3 g beta-glukan, krunde tërshëre, elb apo krunde elbi, ose me përzierjen e këtyre elementëve.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Tërshërë

  1.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Dhj 04 – Dhj 05
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përdorimi

  Përzieni një dozë (150 g) me 400 ml ujë. Shkundeni fuqishëm derisa të arrini konsistencën e dëshiruar. Nëse preferoni tërshëren e butë, lëreni të qëndrojë për 1 ose 2 minuta, ose nëse e doni atë të fortë, hajeni menjëherë. Të konsumohet mundësisht në mëngjes ose mes midis vakteve gjatë ditës.

  Faktorët alergjik

  Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivateve të tij, vezë, gluten, sojë, arra, selino, peshk, krustaçë dhe produkte të tjera me bazë në krustaçësh.

  Vlerat ushqyese

  Një dozë : 150 g (3½ lugë)
  Doza për pako : 10
  Banane, Çokollatë me pralinë, Arrë-Kokosi, Çokollatë e Bardhë
  150 g RI %*** 100 g 150 g TO GO%*** 100 g
  Energjia 2243 kJ 27% 1495 kJ Fibra Dietike 14 g 10 g
  534 kcal 356 kcal nga të cilat beta-glukane 3.0 g 2.0 g
  Yndyrë 11 g 16% 7 g Protein 19 g 38% 13 g
  nga të cilat e ngopur 2.3 g 12% 1.5 g Kripë 1.3 g 22% 0.90 g
  Karbohidrate 84 g 32% 56 g
  nga të cilat sheqer ** 1.1 g një% 0.7 g
  Pa Shije
  150 g RI %*** 100 g 150 g TO GO%*** 100 g
  Energjia 2331 kJ 28% 1558 kJ Fibra Dietike 15 g 10 g
  555 kcal 370kcal nga të cilat beta-glukane 3.1 g 2.1 g
  Yndyrë 11 g 16% 7.3 g Protein 20 g 40% 13 g
  nga të cilat të ngopura 2 g 10% 1.3 g Kripë 0 g 0% 0 g
  Karbohidrate 88 g 3. 4% 59 g
  nga të cilat sheqer ** 1.1 g një% 0.7 g
  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë