SC Taurine

1.000L

Amino acid i kushtëzuar esencial

3000 MG PËR DOZË

Taurina gjendet natyrshëm në ushqimet me origjinë shtazore, por praktikisht mungon në ushqimet me origjinë bimore. Prandaj nivelet e Taurinës mund të jenë më të ulëta në një individ vegjetarian sesa tek një grup individësh me një dietë standarde të balancuar. Është e qartë se Taurina është një acid organik shumë i rëndësishëm i përfshirë në një numër të madh të proçeseve metabolike në trup. Shumë njerëz janë të vetëdijshëm se Taurina përdoret rregullisht si përbërës i pijeve energjike.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question
  supplementalbania.com

  SC Taurine

  1.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Udhëzime

  Në ditët e stërvitjes merrni 1 kapsulë para dhe pas stërvitjes me stomak bosh dhe një në mes vakteve. Në ditët që nuk bëni stërvitje merrni 3 kapsula në ditë të shpërndara midis vakteve ushqimore.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës të krustaçësh.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 3 Kapsula
  Doza për Shishe: 30
  Sasia për Dozë
  Taurine 3000 mg
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories