Scitec – T-360

3.500L

Kompleks Tribulusi me 5-Komponentë. Formula jonë T-360 përmban disa përbërës, duke përfshirë:

 1.  Ekstrakt Tribulus Terrestris
 2.  L-argininë
 3.  Açetil L-Karnitinë Hidrokloride
 4.  L-Karnitinë L-Tartrate
 5. Zink

Arginina është pararendësi i oksidit nitrik (ON). Formula jonë T-360 përmban gjithashtu L-Karnitinë, AçetiI L-Karnitine si dhe L-Karnitinë L-Tartrate. Zinku kontribuon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit, fertilitetit normal, riprodhimit, si dhe sintezës normale të proteinave *. Ky kombinim përbërësish e bën T-360-n shumë popullor, sidomos në mesin e meshkujve dhe në mesin e atyre që stërviten fortë.

* Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  supplementalbania.com

  Scitec – T-360

  3.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Dhj 04 – Dhj 05
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 0.5 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 108 Kapsula

  Përdorimi

  Merrni 1 dozë (4 kapsula) në ditë, 30 minuta para aktivitetit fizik ose aktivitetit seksual. Në ditët e pushimit, merrni 4 kapsula 4 herë para ngrënies. Në rast të përdorimit të produktit në mënyrë të vazhdueshme, pas çdo 12 javësh konsumi bëni 2 javë pushim.

  Faktorët Alergjikë

  Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivateve të tij, vezë, gluten, soj, arra, selino, peshk, krustaçë dhe produkte të tjera me bazë krustaçësh.

  Paralajmërime

  Në rast të ndonjë gjendjeje mjekësore ose marrjen e ndonjë lloj medikamenti duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara përdorimit. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Tartrazina mund të ketë efekte negative në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

  Vlerat ushqyese

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë