Scitec – Super Hero

4.000L

SUPERHERO është një produkt i ri pre-workout revulucionar nga SCITEC në linjën e saj professional! Me përbërës të pa-përdorur më parë, duke përfshirë aktive me cilësi të lartë, SUPERHERO është formula më e lartë që duhet të provoni!

Rrënja e panxharit SABEET ™ është një burim i nitratit për rritjen e oksidit nitrik. E çiftuar me L-Citrulinë të pastër, e cila është një Argininë e shkëlqyer dhe me një booster NO, rezultatet janë spektakolare!

Kyowa e patentuar Cognizin®, Citikolina e cila është një ndërmjetës thelbësor në sintezën e fosfolipidit të madh të membranave qelizore. Citikolina aktivizon sistemin kolinergik qëndror.

AstraGin ™ përbëhet nga Astragalus dhe Panaks Notoginseng i ndarë, dhe është sinergjik me ushqyesit e tjerë në SUPERHERO. Glutathione është një antioksidant shumë i rëndësishëm në trupin e njeriut. Vitamina C e shtuar në 200 mg kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar gjatë dhe pas stërvitjes fizike të fortë *.

Një dozë e madhe e kafeinës me ekstrakte që përmbajnë fitocimikën siguron një stimulim të jashtëzakonshëm dhe përmirësim të fokusit së muskujve të mendjes!

* Efekti i dobishëm merret me një marrje ditore prej 200 mg përveç marrjes së rekomanduar ditore të Vitaminës C.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Super Hero

  4.000L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Dhj 04 – Dhj 05
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Përzierni 1 lugë (9.5 g) me 350 ml ujë dhe pijeni atë para stërvitjes tuaj.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Përmban kafeinë (300 mg për dozë)! Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe fëmijët! Beta-Alanina mund të shkaktojë një ndjesi të padëmshme, të përkohshme së shpimeve në lëkurë për disa individë. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 9.5 g (1 lugë)
  9.5 g NRV%* 9.5 g NRV%*
  Vitamin C (Acid L-Askorbik) 200 mg 250% SABEET™ (ekstrakt fare Beet) 250 mg
  L-Glutamin 2000 mg N-Acetil L-Tirosin 150 mg
  Beta-Alanin 1600 mg Konjizin® (Citicoline) 125 mg
  L-Citrulin 1000 mg L-Theanin 100 mg
  Taurin 900 mg Ekstrakt i farës Kokoa 86 mg
  L-Arginin e Mikronizuar 500 mg nga e cila Theobromine (7%) 6 mg
  Kafein 282.5 mg AstraGin® 50 mg
  Acetil L-Karnitin 383 mg L-Glutathion 50 mg
  Ekstrakt i Çajit Jeshil 250 mg Kafeina Totale(nga të gjitha burimet) 300 mg
  nga e cila Theacrine (5%) 12.5 mg
  EGCG (15%) 37.5 mg
  Kafein (7%) 17.5 mg
  *NRV%: Referenca e dozës
  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë