Scitec – Shredex

3.500L

SHREDEX është një stimulues, Sinefirine për rënie dhe menaxhimi të peshës së trupit. Ai siguron 16 përbërës, duke përfshirë L-Karnitinë, Acid Hydroksicitrik (HCA) nga ekstrakti i Garcinia kamboxhia dhe Epigalokatekin galate (EGCG) nga Ekstrakti i Çajit të Gjelbër dhe kontribuonë në kontrollin e peshës trupore dhe urisë. SHREDEX përmban Kromin që kontribuon në metabolizmin normal makronutrient dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. *

* Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Scitec – Shredex

  3.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Jan 27 – Jan 28
    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.1 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 108 Kapsula

  Udhëzime

  Është e këshilluar që të filloni përdorimin me 1-2 kapsula 1-2 herë në ditë për të vlerësuar tolerancën stimuluese. Mos merrni më shumë se 3 kapsula njëherësh. Mbas 12 javësh përdorimi bëni 2 javë pushim. Shmangni çdo burim tjetër stimulantësh ndërkohë që përdorni këtë formulë!

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mos e përdorni nëse keni ndonjë gjendje mjekësore ose mendore, merrni ndonjë medikament, ose nën moshën 21 vjeç. Shmangni çdo burim tjetër stimulantësh ndërkohë që jeni duke e përdorur! Ky produkt përmban një modifikues thithës që mund të ndikojë në barnat tuaja. Konsultohuni me mjekun tuaj para përdorimit! Përmban 220 mg kafeinë për dozë. Nuk rekomandohet për fëmijët ose gratë shtatzëna. MBAJENI LARG FËMIJËVE! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditor!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 3 Kapsula
  Doza për Pako: 36
  Sasia për dozë NRV%* Sasia për dozë NRV%*
  Krom 13.8 mcg 34.5% Kafeinë (sasia totale) 220 mg
  Komplekis “SHREDEX” 2166 mg
  L-Carnitine L-Tartrate 500 mg Hesperidin 93% 50 mg
  L-Phenylalanine 300 mg Inositol 50mg
  L-Tyrosine 300 mg Naringin 93% 50mg
  Caffeine Anhydrous 200mg Quercetin Dihydrate 84% 50mg
  Garcinia cambogia extract 200mg Resveratrol extract 8% 50mg
  (60% HCA: Hydroxycitric Acid) Alpha Lipoic Acid 10mg
  Green Tea extract (min. 50% Polyphenols) 200mg Bioperine® (>95% Piperine) 5mg
  Bitter Melon extract (min. 10% Charantin) 100mg Chromium Picolinate 120 mcg
  Dandelion extract (min. 20% Flavonoids) 100 mg
  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories