Scitec – Revex-16

3.500L

Kompleks i menaxhimit të peshës trupore

REVEKS-16 është një kompleks i menaxhimit të peshës trupore. Ai siguron 16 përbërës, duke përfshirë Acidin Hidroksicitrik (HCA) nga Ekstrakti Garcinia Kamboxhia dhe Epigalokatekin galate (EGCG) nga Ekstrakti i Çajit Jeshil duke kontribuar në kontrollin e peshës trupore, yndyrës dhe ndjenjës së urisë.

REVEKS-16 përmban Krom që kontribuon në metabolizimin normal makronutrient dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. *

* Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Scitec – Revex-16

  3.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Shk 07 – Shk 08
    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.3 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 108 Kapsula

  Udhëzime

  Është e këshilluar që të filloni përdorimin me 1 deri 2 kapsula, 1 deri 2 herë në ditë për të vlerësuar tolerancën stimuluese. Mos merrni më shumë se 3 kapsula në të njëjtën kohë. Cikli i Përdorimit: Për çdo 12 javë përdorim bëni të paktën 2 javë pushim. Shmangni çdo burim tjetër stimulantësh ndërkohë që përdorni këtë formulë!

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 3 kapsula
  Doza për paketim: 36
  Sasia për dozë NRV%* Sasia për dozë NRV%*
  Krom 11.5 mcg 29% Kafeinë (sasia totale) 220 mg
  kompleksi “REVEKS-16” 2165 mg
  ekstrakt Citrus aurantium (4% Sinefrinë) 500 mg Hesperidin 93% 50 mg
  L-Fenilalaninë 300 mg Inositol 50 mg
  L-Tirosineë 300 mg Naringin 93% 50 mg
  Kafeinë Anhidros 200 mg Kuercitin Dihyidrate 84% 50 mg
  ekstrkat Garcinia kamboxhia ekstrakt Resveratroli 50 mg
  (60% HCA: Acid Hyidroksicitrik) 200 mg Acid Alfa Lipoik 10 mg
  ekstrakt i Çajit Jeshil (min. 50% Polifenol) 200 mg Bioperine® (>95% Piperin) 5mg
  ekstrakt i Pjeprit të hidhur (min. 10% Karantin) 100 mg Krom Pikolinate 100 mg
  ekstrakt Dandelion (min. 20% Flavonois) 100 mg
  *NRV%: Referenca e Vlerave Ushqyese
  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories