SC Restyle

3.000L

Menaxhoni urinë dhe peshën trupore

Kur doni të merrni një formë më të mirë, ju duhet të reformoni jetën tuaj: ngrënien tuaj dhe nivelin tuaj të aktivitetit fizik. Kur e bëni këtë, ne sugjerojmë që të merrni dhe formulën tonë ReStyle! Është një kompleks prej 12 përbërësish, stimulus i peshës trupore dhe i menaxhimit të trupit.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC Restyle

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 27
    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.3 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 120 Kapsula

  Udhëzime

  Merrni një Dozë (2 kapsula) në ditë preferohet me stomak bosh.

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime

  Përmban Kafeinë (113 mg për dozë). Nuk rekomandohet për fëmijët, gratë shtatzëna ose ato me gji. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mos e përdorni nëse keni ndonjë gjëndje mjekësore ose mendore. Konsultohuni me mjekun tuaj para përdorimit! Mbajeni larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 2 kapsula
  Sasia për dozë NRV%* Sasia për dozë NRV%*
  Krom 6.9 mcg 17% Acid Linoleik i Konjuguar (CLA) 81 mg
  L-Tirosinë 300 mg ekstrakt Guarana 100 mg
  ekstrakt Citrus aurantium 250 mg (Paulinia kupana) siguron 24 mg Kafeinë
  siguron 10 mg Sinefrinë Kafeinë Anhidrous 79 mg
  ekstrakt Garcinia kamboxhia 214 mg Acid Alfa Lipoik (ALA) 66 mg
  siguron 128 mg HCA ekstrakt i Piperit Kajen 6.6 mg
  L-Karnitinë L-Tartrate 110 mg Kafeinë (sasia totale) 113 mg
  sigurin 75 mg L-Karnitinë
  ekstrakt i Çajit Jeshil 100 mg
  siguron 50 mg Polifenols
  15 mg EGCG
  10 mg Kafeinë
  *NRV%: Referenca e Vlerave Ushqyese
  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories