SC Protein Breakfast

2.000L

Mëngjes Proteinik

Kokoshka tërshëre me protein hirre të cilësisë së lartë

Pluhur me Kokoshka Tërshëre, Proteinë dhe Ëmbëlsues

Ne kemi ridizenjuar qullin e tërshërës me aroma të shijshme dhe kemi shtuar një burim proteine shtesë. Njerëzit me një mënyrë jetese aktive duhet të fillojnë ditën e tyre me një mëngjes të pasur dhe kompleks. Proçesi i plotë i tretjes së proteinës së hirrës zgjat jo më shumë se 1.5 orë, kështu që trupi juaj ushqehet në një kohë vërtet të shkurtër, ndërkohë që energjia afatgjatë e lirimit të qëndrueshëm vjen nga qulli me indeks glicemik të ulët.

Formula jonë BREAKFAST është e pasur me proteina cilësore që kontribuojnë në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës së muskujve dhe gjithashtu ruajtjen e eshtrave në kushte normale! *

* Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC Protein Breakfast

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përdorimi

  Përzjeni 1 dozë (100 g) me 150 ml ujë (të ftohtë ose të nxehtë) në një shaker dhe shkundeni fuqishëm derisa të arrihet densiteti i duhur. Lëreni atë për të 1 ose 2 minuta nëse e preferoni të qullët ose merreni menjëherë në qoftë se e preferoni të fortë. Hajeni në mëngjes ose gjatë ditës si pjesë e vakteve tuaja.

  Faktorët alergjik

  Mund të përmbajë gjurmë të vezëve, arrave, selinos, peshkut, krustaçëve dhe produkte të tjera me bazë krustaçësh.

  Vlerat ushqyese

  Një dozë : 100 g (2 and 1/4 lugë)
  Doza për paketim : 7
  100 g TO GO%* 100 g TO GO%*
  Energjia 1534 kJ 18% Karbohidrate 44 g 17%
  367 kcal nga të cilat sheqer 8.6 g 10%
  Yndyra 9.7 g 14% Protein 26 g 52%
  nga të cilat e ngopur 1.6 g 8% Kripë 0.67 g 11%
  * IR%: Referena e vlerava ushqyese për një të rritur(8400 kJ / 2000 kcal).
  SKU: N/A Categories: ,
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories