SC Lysine

1.000L

Amino Acid Esencial

L-Lizina është një amino acid esencial e cila i përket një blloku fiziologjik për ndërtimin e proteinave në trup dhe gjendet në sasi të mëdha në indet e muskujve. 9 aminoacidet thelbësore që trupi nuk mund ti sintetizoji dhe duhet të furnizohet nga dieta, duke përfshirë edhe shtesat ushqimore.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question
  supplementalbania.com

  SC Lysine

  1.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 27
    ... people are viewing this right now

    Share

  Udhëzime

  Merrni 3×1 kapsula (një dozë) një ditë para stërvitjes, gjumit dhe / ose ngrënies në stomak bosh me ujë.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 3 kapsula
  Sasia për Dozë Sasia për Dozë
  L-lizinë HCl 2100 mg nga e cila L-Lizinë 1666 mg
  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories