Scitec – Liquid Carni-X 100 000

2.500L

L-Karnitinë në Mega Dozë

 • 100.000 mg l-karnitinë për shishe
 • 2.500 mg doza të forta
 • Zero yndyrë
 • Përforcuar me vitaminë c
 • 40 doza për shishe

Lëngu KARNI-X 100 000 siguron 2500 mg L-karnitinë për dozë në formë të lëngshme. Duke qenë një burim i vitaminës C, ajo siguron 225% të vlerës zyrtare të referencës ushqyese. Vitamina C kontribuon në metabolizimin normal të energjisë *.

* Kjo deklaratë është vërtetuar dhe autorizuar nga Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore dhe është autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

Spastroje
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Liquid Carni-X 100 000

  2.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 1 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 500 Ml
  Shije Cactus Fig, Pineapple

  Udhëzime

  Merrni 1 dozë të Karni-X 100000 (12.5 ml) në 125 ml ujë në ditë. Për rezultate më të mira pijeni 30 minuta para stërvitjes ose midis vakteve me stomak bosh. Shkundeni mirë shishen para përdormit!

  Faktorët Alergjikë

  Produkti nuk përmban faktorë alergjik sipas Rregullores së BE-së Nr. 1169/2011

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 12.5 ml
  Doza për paketim: 40
  për 12.5 ml RI%* per 12.5 ml RI%*
  Energji 52 kJ 0.6% Protein 0g 0%
  12 kcal Salt <0.01 g 0%
  Yndyrë 0g 0%
  nga e cila e Ngopur 0g 0% NRV%**
  Karbohidrate 1.9 g 0.7% Vitamin C 180 mg 225%
  nga të cilat Sheqer 1.9 g 2.1% L-Carnitine 2500 mg
  *RI%: Referenca e dozave mesatare për një të rritur (8400 kJ/2000 kcal)
  **NRV%: Referenca e Vlerave Ushqyese
  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë