Scitec – Jumbo Professional

5.500L

 • 55 G PROTEINË E CILËSISË SË LARTË NË NJË DOZË 162 GRAM!
 • PËRMIRËSIM DHE RRITJE E MATRICËS “JUMBO” (12,244 MG)!
 • “6-KARB” PËRZIERJE KARBOHIDRATESH TË NDRYSHME SI MIELL TËSHËRE, PALATINOSE ™ DHE NISESHTE WAXY!
 • 6 LLOJE E KREATINASH
 • VEÇANËRISHT PËR TRUPAT ATLETIK!

“JUMBO do të thotë I MADH! JUMBO do të thotë I FORTË! “JUMBO origjinale u zhvillua për të ndihmuar trupat me metabolizëm shumë të shpejtë (” hardgainers “të dobët) ose njerëz me kërkesa ekstreme të energjisë për shkak të niveleve të tyre të aktivitetit.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  supplementalbania.com

  Scitec – Jumbo Professional

  5.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Sht 29 – Sht 30
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 3.24 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 3024 gr
  Shija Banana, Chocolate, Raspberry

  Udhezime

  Përzieni një dozë (162 g) me 400 ml ujë. Pini një doze në ditë, mundësisht menjëherë pas stërvitjes.

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Ky produkt përmban një modalitet absorbimi që mund të ndikojë në barnat tuaja – konsultohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit! Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Beta Alanine mund të shkaktojë një ndjesi të padëmshme, të përkohshme së shpimeve në lëkurë për disa individë.

  Vlerat ushqyese

  Doza : 162 g (3¼ lugë)
  162 g RI%** 100 g RI%** 162 g RI%** 100 g RI%**
  Energjia 2470 kJ 29% 1520 kJ 18% Fibrat 0.5 g 0.3 g
  588 kcal 362 kcal Proteina 55 g 110% 34 g 68%
  Yndyra 6.2 g 9% 3.8 g 5% Kripa* 0.38 g 6% 0.23 g 6%
  nga të cilat e Saturuar 1.6 g 8% 0.7 g 5%
  Karbohidrate 78 g 30% 48 g 18%
  nga të cilat Sheqer 45 g 50% 28 g 31%
  NRV%*** NRV%*** NRV%*** NRV%***
  Vitamin C 81 mg 101% 50 mg 63% Potas 360 mg 18% 222 mg 11%
  Magnes 59.8 mg 16% 36.9 mg 10%
  162 g 100 g 162 g 100 g
  MATRICA “6-CARB” 85 g 52 g 100% kompleks i pastër aminoacidesh esenciale – BCAA XPRESS 1000 mg
  Oat Flour, Maltodextrin, Palatinose™ (isomaltulose: low glycemic index carbohydrate), Dextrose, Fructose, Waxy Maize Starch L-Leucine (500 mg), L-Isoleucine (250 mg), L-Valine (250 mg)
  MATRICA ME EKSTRA PËRBËRËS “JUMBO” 12244mg 7558 mg MATRICA – HEMO-NO 860 mg
  Patenta multi-komponente e kreatinës CREA-BOMB 6600 mg L-Arginine Base (800 mg), L-Ornithine HCl (40 mg), Alpha-Ketoglutarate Calcium (20 mg)
  providing creatine: 5763 mg
  Creatine Monohydrate, Micronized Creatine Monohydrate, Creatine Citrate, Instantized Creatine Monohydrate, Kre-Alkalyn® pH-buered Creatine Monohydrate, Creatine Pyruvate
  Mikronutrient Suport kompleks 329 mg
  matrica – JUMBO AMINO SELEKT 3450 mg Magnesium Carbonate (238 mg), Ascorbic Acid (81 mg), Alpha Lipoic Acid (10 mg)
  Taurine (2000 mg), L-Glutamine (800 mg), L-Alanine (300 mg), Beta Alanine (200 mg), L-Phenylalanine (50 mg), L-Lysine HCl (50 mg), L-Carnitine L-Tartrate (50 mg) BioPerine® 5 mg
  *Kripa ndodhet si pasojë e shfaqjes së sodiumit natyral
  **RI%: Referenca e dozës mesatare për një të rritur (8400 kJ/2000 kcal)
  ***NRV%: Referenca e vlerava ushqyese
  BARKODI: N/A Kategoria: Tag:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë