Scitec – Jumbo Hardcore

5.500L

 • 50 GRAM “5-PROTEIN” MATRIKS ME PËRTHITHJE NË DISA FAZA!
 • “7-KARB” PËRZIERJE KARBOHIDRATESH E CILA PËRFSHIN MIELL TËRSHËRE, MODCARB ™, DEKSTROZË ME DEGËZIME TË LARTA, PALATINOSE ™ DHE NISESHTE WAKSY
 • 6 LLOJE KREATINASH, DUKE PËRFSHIRË KREATINËN MË TË KONCENTRUAR NË BOTË + CREAPEP ™ PEPTIDES!
 • NO BOOSTER NOP-47 ™ PEPTIDET BIOAKTIVE MË TË ZGJEDHURA !
 • 8 MATRICA TË NDRYSHME PËR TË MBULUAR NEVOJAT E TRUPIT: 10.000 MG

Proteina legjendare JUMBO për rritje në peshë zgjerohet më tej! Ky ishte një produkt i nivelit profesional, JUMBO do të thoshte “I MADH!”, JUMBO do të thoshte “I FORTË!”, Por versioni më i fundit i JUMBO HARDCORE sjell përmirësime në çdo detaj!

  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Jumbo Hardcore

  5.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Gus 19 – Gus 20
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 3.06 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 3060 gr
  Shije Banana-Yogurt, Brownie Praline, Brittle White Chocolate

  Udhezime

  Përzieni 1 dozë (153 g) me 500 ml ujë. Përdoreni çdo ditë, mundësisht pas trajnimit.

  Faktorë Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Beta-Alanine mund të shkaktojë një ndjesi të padëmshme, të përkohshme të shpimeve në lëkurë për disa individë. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbani larg fëmijëve! Mos e kaloni dozimin e rekomanduar ditor!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 153 g (4 lugë)
  153 g RI%** 100 g RI%** 153 g RI%** 100 g RI%**
  Energjia 2230 kJ 27% 1466 kJ 17% Karbohidrate 70 g 27% 46 g 18%
  531 kcal 349 kcal nga të cilat Sheqer 13 g 14% 8.5 g 9%
  Yndyra 5.7 g 8% 3.7 g 5% Proteina 50 g 100% 33 g 66%
  nga të cilat të Saturuara 2.5 g 13% 1.6 g 8% Kripa * 0.46 g 8% 0.30 g 5%
  NRV%*** NRV%*** NRV%*** NRV%***
  Vitamin C (L-Ascorbic Acid) 200 mg 250% 131 mg 164% Kalcium 205 mg 26% 134 mg 17%
  Vitamin D (Cholecalciferol) 1.2 mcg 24% 0.8 mcg 16% Potas 365 mg 18% 239 mg 12%
  Sasia për dozë 153 g
  Përzierja “7-KARB” 69.4 g Matrica për Rritjen e Performance 350 mg
  Maltodextrin, Oat Flour, Dextrose, Palatinose™ (Isomaltulose), Waxy
  Maize Starch, Highly Branched Cyclic Dextrin, ModCarb™ Gluten Free
  Grain Blend (Oat, Amaranth, Buckwheat, Millet, Quinoa)
  Beta-Alanine (200 mg), Betaine HCl (100 mg),
  L-Carnitine L-Tartrate (50 mg)
  JUMBO HARDCORE Matricë e Patentuar 10001 mg Matric Rigjeneruese 300 mg
  “JUMBO HARDCORE” Matrica multi-Komponente e Kreatinës 5446 mg L-Ascorbic Acid (200 mg), Glycine (100 mg)
  Concentrated Creatine (Creatine Anhydrous), MicronTec Micronized Creatine Monohydrate, Creatine Monohydrate, CreaPep™ Peptides, Kre-Alkalyn (buffered Creatine Monohydrate), Creatine Citrate, Creatine Pyruvate of which pure Creatine 5000 mg Anti-Estrogen Support Matrix 20 mg
  Matrica Amino Selekt 2170 mg Mangosteen extract (10 mg) 10% Mangostin, Red Clover extract (10 mg) 8% Isoavonoids
  Taurine (1000 mg), Micronized L-Glutamine (800 mg), L-Alanine (100 mg), L-Phenylalanine (100 mg), L-Lysine HCl (100 mg), L-Ornithine HCl (50 mg), AKG Alpha-Ketoglutarate Calcium (20 mg) Micronutrient Support Matrix 10 mg
  Matrica BCAA XPRESS 1000 mg Alpha Lipoic Acid (10 mg), Vitamin D (1.2 mcg)
  Micronized L-Leucine (500 mg), Micronized L-Isoleucine (250 mg),
  Micronized L-Valine (250 mg)
  Absorption Enhancer 5 mg
  Matrica HEMO-NO 700 mg Bioperine® (>95% Piperine)
  Micronized L-Arginine (500 mg), AAKG L-Arginine Alpha-Ketoglutarate 2:1 (100 mg), NOP 47™ Bioactive Peptides (100 mg)
  *Kripa ndodhet si pasojë e prezencës të sodiumit natyral
  **RI%: Referenca e dozës mesatare për një të rritur (8400 kJ/2000 kcal)
  ***NRV%: Referenca e vlerave ushqyese
  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë