Scitec – Jumbo

4.000L

 • “6-KARB” PËRZIERJE KARBOHIDRATESH TË NDRYSHME DUKE PËRFSHIRË MIELL TËRSHËRE, PALATINOSE DHE NISESHTE WAXY!
 • MATRICË EKSTRA “JUMBO”!
 • 5 LLOJE E KREATINASH!
 • POSAÇËRISHT PËR ATA QË MEZI MARRIN NË PESHË!

Është e provuar se njerëzit e mbivlerësojnë konsumin e tyre aktual të lëndës ushqyese kur përpiqen të fitojnë masë muskulare. Me fjalë të tjera, ata hanë më pak se sa mendojnë se kanë nevojë për përparim të qëndrueshëm dhe të rëndësishëm!

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Jumbo

  4.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 2.86 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 2860 gram
  Shije Chocolate, Vanilla, Strawberry, Cococcino

  Udhëzime

  Përzieni 1 dozë (220 g) në 400 ml lëngje të përditshme dhe merreni atë më mirë menjëherë pas stërvitjes.

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues i saj. Ky produkt përmban një modifikues absorbimi që mund të ndikojë në barnat tuaja – këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit! Mbajeni larg fëmijëve!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 220 g (4 lugë)
  220 g RI%* 100 g 220 g RI%* 100 g
  Energjia 3394 kJ 40% 1546 kJ Proteina 50 g 100% 23 g
  808 kcal 368 kcal Kripa** 0.26 g 4.3% 0.12 g
  Yndyra 6.9 g 9.9% 3.1 g Fibrat 1 g <0.5 g
  nga të cilat të Saturuara 1.6 g 8% 0.7 g
  Karbohidrate 144 g 55% 65 g
  nga të cilat Sheqer 59 g 66% 27 g
  NRV%*** NRV%*** NRV%*** NRV%***
  Magnezi 59 mg 16% 27 mg 7% Potasiumi 365 mg 18% 166 mg 8%
  RI%* RI%*
  Matrica “6-KARB” 149 g 68 g Matrica JUMBO AMINO SELEKT 957 mg
  Dekstrosa, Palatinose™ (isomaltulose: low glycemic index carbohydrate), Oat Flour, Maltodextrin, Fruktose, Waxy Maize Starch L-Glutamina (946 mg), L-Alanina (11 mg)
  Matrica “JUMBO” me Ekstra Përbërs 8803 mg 4001 mg BCAA XPRESS 100% kompleks aminoacidesh esenciale 940 mg
  Patenta CREA-BOMB matricë kreatine multi-komponente 5610 mg L-Leucine (500 mg), L-Isoleucine (220 mg), L-Valine (220 mg)
  doza kreatinës: 4947 mg
  Creatine Monohydrate, Micronized Creatine Monohydrate, Kre-Alkalyn® buffered Creatine Monohydrate, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate
  Suport kompleks 240 mg
  Matrica – HEMO-NO 1056 mg Magnesium carbonate (235 mg), BioPerine® (5 mg)
  L-Arginine Base (880 mg), L-Ornithine HCl (88 mg), Alpha-Ketoglutarate Calcium (88 mg)
  *RI%: Referenca e dozës mesatare për një të rritur (8400 kJ/2000 kcal).
  **Presencë e Kripës si pasoj e sodiumit natyral.
  ***NRV%: Referencat Ushqyese.
  BARKODI: N/A Kategoria: Tags: ,
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë