Scitec – Intra Edge

4.500L

INTRA EDGE bazohet në Cluster Dextrin® me karboksidrate ciklike të dekstrinit shumë të degëzuar, e cila është një lloj i ri dekstrine që prodhohet nga amilopektini.

Cluster Dextrin® është shumë e tretëshme në ujë dhe formula është shumë e qëndrueshme gjatë ruajtjes. Cluster Dextrin® kontribuon shumë pak në presionin osmotik që do të thotë se ajo absorbohet shumë shpejt pa probleme nga intestini.

INTRA EDGE gjithashtu siguron sasi të mjaftueshme të aminoacideve të rëndësishme BCAA dhe shumë elementë të tjerë vitalë të rritjes së vëllimit të qelizave të muskujve. Rritja e përgjithshme në hidratim (pjesërisht për shkak të përfshirjes së Glicerol Monostearate) dhe në statusin e vëllimit të qelizave shkakton pompime të jashtëzakonshme të gjakut dhe vepron si një shkaktar mekanik për sintezën e proteinave të muskujve (rritje) në krye të efektit të trajnimit!

Raporti i menduar mirë i të gjithë përbërësve ju jep dozën më të mirë për nevojat tuaja individuale!

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  supplementalbania.com

  Scitec – Intra Edge

  4.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Përzieni 1 lugë (24 g) me 500 ml ujë dhe pijeni gjatë stërvitjes tuaj.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 24 g (2 lugë)
  24 g RI%* 24 g RI%*
  Energjia 252 kJ 3% L-Citrulin 1000 mg
  60 kcal L-Glutamin 1000 mg
  Yndyra 0 g 0% Taurin 900 mg
  nga të cilat e Saturuar 0 g 0% Glicerol Monostearate 750 mg
  Karbohidrate (nga Cluster Dextrin®) 15 g 6% L-Isoleucin 625 mg
  of which Sugars 0 g 0% L-Valin 625 mg
  Proteina 0 g 0% Glicin 500 mg
  Kripë 0.11 g 2% Propionil L-Karnitin HCl 500 mg
  L-Leucin 1250 mg nga e cila L-Karnitinë 308 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë