Scitec – Gjalp Bajamesh

1.300L

100% Gjalp Bajamesh *

I lëmuar

* 100% Gjalp Bajamesh

 • PA SHEQER, KRIPË DHE VAJ PALME të shtuar!
 • PA OMGJ!

Pa Sheqer të Shtuar, kripë dhe vaj palme ! Gjalpi jonë 100% Bajamesh është një burim i natyral i yndyrave të shëndetshme duke përfshirë yndyrërat e pangopura mono dhe poli. Kjo, së bashku me shijen e shkëlqyer, e bëjnë atë një ushqim ideale për atletët që kërkojnë përmirësim e kalorive dhe  yndyrërave. Zëvendësimi i yndyrave të ngopura me yndyra të pangopura në dietë kontribuon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak. Reduktimi i konsumit të natriumit kontribuon në ruajtjen e presionit normal të gjakut.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Gjalp Bajamesh

  1.300L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Konsumoni 1 dozë (25 g) midis vakteve ose aktiviteteve fizike.

  Faktorët alergjik

  Mund të përmbajë gjurmë të tjera frutash te thata si, kikirikë, fara susami, sojë.

  Kushtet e ruajtjes

  Ruajeni në një vend të ftohtë dhe të thatë. Nxehtësia dhe rrezet e diellit mund të dëmtojnë paketimin! Vaji i Bajameve mund të shfaqet në sipërfaqen e gjalpit. Ngjyra e gjalpit mund të ndryshojë pak ndërmjet shtresave të ndryshme!

  Vlerat ushqyese

  Një dozë : 25 g
  Doza për paketim : 20
  25 g RI%** 100 g 25 g TO GO%** 100 g
  Energjia 657 kJ 8% 2586 kJ Karbohidrate 1.5 g one% 6.1 g
  157 kcal 626kcal nga te cilat sheeqer * 1.1 g one% 4.4 g
  Yndyra 13 g 19% 53 g Protein 6.2 g 12% 25 g
  nga të cilat e ngopur 1.1 g 6% 4.2 g Kripë 0.01 g 0.2% 0.03 g
  Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë