Scitec – Crea Star (270 gr)

2.000L

 • BIOAVAIBILITET LARTË
 • 13 PËRBËRËS AKTIVË
 • MATRICËCRE / Absorp me CreaPep ™ dhe GlutaZorb ™
 • MAGNEZ DHE VITAMIN B3

CREA STAR injekton energji në muskujt tuaj me përmbajtjen e saj të madhe të Kreatinës. Kjo formulë siguron format më të njohura dhe më të studiuara të kreatinës monohidrate në forma të ndryshme (p.sh. Kre-Alkalyn®, kreatinë monohidrate), së bashku me përbërës të tjerë kreativë të kreatinës.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Crea Star (270 gr)

  2.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 0.27 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 270 gr
  Shija Cola, Shalqi

  Udhëzime

  Përzieni një dozë (9 g) me 400 ml ujë! Në “periudhën e ngarkimit”, merrni një dozë të CREA STAR për çdo 15 kg të peshës tuaj të përditshme (në këtë mënyrë kreatina do t’i mbush muskujt më shpejt). Shpërndajini këto doza gjatë gjithë ditës dhe merrini ato para ngrënies. Pas 5 ditësh merrni vetëm 1 dozë në ditë për mirëmbajtje. Nëse nuk dëshironi të bëni një “periudhë ngarkimi”, menjëherë filloni me 1 dozë çdo ditë.

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve. 

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. MBAJENI LARG FËMIJËVE! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 6 gram (3/4 lugë)
  Sasia për dozë RI%** Sasia për dozë RI%**
  Vitamin B3 (Niacin) 2.5 mg NE 15% Magnez 57 mg 15%
  Matrica e Patentuar “CREA-BOMB” Matricë Suporti 621.92 mg
  Matrica Multi-Kreatinë 5000 mg Taurinë (500 mg), Oksid Magnezi pluhur (109.4 mg), Malik Acid Malik (10 mg), Nikotinamide (2.52 mg)
  nga të cilat Kreatinë 4391 mg
  Kreatinë Monohidrate, MikronTek Kreatinë Monohidrate e mikronizuar , Kre-Alkalin® (Kreatinë MonohIdrate e potencuar), Kreatinë Citrate, Kreatinë Anhidro, Kreatinë Piruvate
  *NRV%: Refernca e vlerave ushqyese
  BARKODI: N/A Kategoria: Tag:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë