Scitec – Crea Bomb

3.500L

 • 6 lloje kreatinash
 • 10 përbërës aktivë
 • Taurinë e shtuar
 • Magnez dhe vitaminë B3

Dihet se puna në grup ka avantazh dhe diversitet. Mos merrni kot pjesë në debatin se cili lloj i kreatinës është më i miri por merrni shumë lloje! “Bombardojini” qelizat e muskujve tuaj me çdo version të rëndësishëm të Kreatinës me CREA-BOMB.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Crea Bomb

  3.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Dhj 04 – Dhj 05
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 0.66 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 660 gr
  Shija Rrush, Frut pasioni, Limon rozë

  Udhëzime

  Përzieni një dozë (6 g) me 400 ml ujë! Për një “periudhë të ngarkimit”, merrni një dozë të CREA-BOMB për çdo 15 kg të peshës trupore (në këtë mënyrë kreatina do t’i mbush muskujt më shpejt). Shpërndajini këto doza gjatë gjithë ditës dhe merrini ato para ngrënies. Pas 5 ditësh, merrni vetëm 1 dozë në ditë për mirëmbajtje. Nëse dëshironi të heqni dorë nga një “periudhë e ngarkimit”, filloni menjëherë me një dozë

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. MBAJENI LARG FËMIJËVE! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 6 gram (3/4 lugë)
  Sasia për dozë RI%** Sasia për dozë RI%**
  Vitamin B3 (Niacin) 2.5 mg NE 15% Magnez 57 mg 15%
  Matrica e Patentuar “CREA-BOMB” Matricë Suporti 621.92 mg
  Matrica Multi-Kreatinë 5000 mg Taurinë (500 mg), Oksid Magnezi pluhur (109.4 mg), Malik Acid Malik (10 mg), Nikotinamide (2.52 mg)
  nga të cilat Kreatinë 4391 mg
  Kreatinë Monohidrate, MikronTek Kreatinë Monohidrate e mikronizuar , Kre-Alkalin® (Kreatinë MonohIdrate e potencuar), Kreatinë Citrate, Kreatinë Anhidro, Kreatinë Piruvate
  *NRV%: Refernca e vlerave ushqyese
  BARKODI: N/A Kategoria: Tag:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë