Scitec – Carnitine 3000

2.500L

 • E FORTIFIKUAR ME CHOLINË DHE KO-FAKTORË!
 • PA KAFEINË!
 • KONTRIBUON NË METABOLISMIN NORMAL TË LIPIDEVE DHE NË MIRËMBAJTJEN E FUNKSIONIT NORMAL TË MËLÇISË!

L-CARNITINE 3000 MG siguron 3000 mg L-Karnitinë për dozë në formë të lëngshme. Kolina e shtuar kontribuon në metabolizmin normal të lipideve dhe në ruajtjen e funksionit normal të mëlçisë.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – Carnitine 3000

  2.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Sht 29 – Sht 30
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 0.7 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 12 x 60 Shots
  Shija Lemon

  Udhëzime

  Merrni 1 dozë (60 ml / 1 shishe) në ditë, 30 minuta para stërvitjes dhe / ose midis ngrënies me stomak bosh. Shkundeni mirë para përdormit!

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Sasia për dozë Sasia për dozë
  L-Karnitinë 3000 mg Cholinë 82.5 mg
  Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë