SC Carni-X

2.000L

Karni-X
Doza L-karnitine për 60 ditë
KARNI-X siguron 500 mg L-karnitinë për kapsulë

Merrni 1 dozë (1 kapsulë) të Karni-X 60 minuta para aktivitetit fizik. Në ditët që nuk ushtroheni merreni atë me ushqime të pasura me karbohidrate.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC Carni-X

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.5 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 60 Kapsula

  Faktorët Alergjikë

  Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivateve të tij, vezë, gluten, sojë, arra, selino, peshk, krustaçë dhe produkte të tjera me bazë krustaçësh.

  Paralajmërime

  Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomaduar ditore.

  Vlerat ushqyese

  Një dozë : 1 kapsulë
  Doza për paketim : 60
  Sasia për dozë Sasia për dozë
  L-karnitinë L-tartrate 500 mg nga e cila karnitinë 340 mg
  Doza e rokomanduar ditore: 1 kapsulë
  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories