Scitec – Beta Alanine 150 Caps

2.000L

Beta Alaninë. Forcues karnozine

BETA ALANINË + L-HISTIDINË

Beta-alanina është një amino acid jo-esencial i përdorur nga qelizat e muskujve për të sintetizuar karnozinë, një dipeptid formuar nga beta-alanina dhe L-histidina. Në këtë formulë gjenden të dy komponentët. Karnozina gjendet në përqëndrime të larta në muskujt skeletik dhe preferohet të vendoset në fibrat më të forta muskulore të tipit II. Forcimi i karnozinës në muskujt përmes suplementeve po bëhet gjithnjë e më popullor në mesin e bodibuillderave dhe atletëve të njohur.

Kjo formulë ju lejon të mos fitoni peshë ose të fryheni në mënyrë të panevojshme dhe nuk ka stimulues ose ndonjë përbërës tjetër ose mbushës që parandalon një dozë efektive dhe të individualizuar. Dhe, sigurisht, nuk përfshin substanca të ndaluara

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  supplementalbania.com

  Scitec – Beta Alanine 150 Caps

  2.000L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Ndani një dozë (4 g) në 4 pjesë të barabarta dhe merrni ato të ndara gjatë gjithë ditës.

  Faktorët alergjik

  Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivateve të tij, vezë, gluten, sojë, arra, selino, peshk, krustaçë dhe produkte të tjera me bazë krustaçësh.

  Paralajmërime

  Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Beta-alanina mund të shkaktojë një ndjesi të vogël të përkohshme të pickimeve në lëkurë. Suplementet ushqimimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të ekuilibruar.

  Vlerat ushqyese

  Një dozë: 4 g (1/2 lugë)
  Doza për paketim: 30
  Doza e rekomanduar ditore : 4 g
  Sasia për dozë Sasia për dozë
  Beta-Alaninë 3600 mg L-histidinë 400 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë