Scitec – ALA

1.500L

Acid Alfa Lipoik, Antioksidant

ALA, Acidi Alfa Lipoik është një antioksidant popullor sepse është i tretshëm në ujë dhe në të njëjtën kohë i tretshëm në yndyrë. Kjo formulë përmban 250 mg për kapsulë.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – ALA

  1.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Sht 29 – Sht 30
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 0.3 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 50 Kapsula

  Faktorët Alergjikë

  Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivateve të tij, vezë, gluten, sojë, arra, selino, peshk, krustaçë dhe produkte të tjera me bazë  krustaçësh.

  Paralajmërime

  Suplementet Ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues i një diete të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve . Mos e tejkaloni dozën e rekomandur ditore . Njerëzit diabetikë duhet të konsultohen me mjekun e tyre para se të marrin këtë produkt.

  Përdorimi

  Merrni  1 dozë (1 kapsulë) çdo ditë së bashku me një vakt ushqimor.

  Vlerat ushqyese

  Një dozë : 1 kapsulë
  Doza për paketim : 50
  Sasia për Dozë
  Acid Alfa Lipoik (ALA) 250 mg
  Doza e rekomanduar ditore : 1kapsulë
  Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë