Scitec – 100% Peanut Butter

1.000L

* 100% KIKIRK

 • PA SHEQER TË SHTUAR, KRIPË APO VAJ PALME!
 • PA OMGJ!

100% PEANUT BUTTER është bërë nga kikirikë të bardhë, të pastër dhe të shëndetshëm dhe është një burim natyral i proteinave, karbohidrateve dhe yndyrave. Yndyrnat mono dhe poli-saturuara brënda 100% PEANUT BUTTER e bëjnë atë një burim të shkëlqyer për atletët që synojnë mbajtjen e një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar të zemrës. Zëvendësimi i yndyrave të ngopura me yndyra të pangopura në dietë ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak. Reduktimi i konsumit të natriumit kontribuon në ruajtjen e presionit normal të gjakut.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – 100% Peanut Butter

  1.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Konsumoni 1 servis (25 g) midis ngrënies ose stërvitjeve.

  Faktorët alergjik

  Mund të përmbaj gjurmë të tjera të frutave të thata.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 25 g
  Doza e Paketimi: 20
  25 g RI%** 100 g 25 g RI%** 100 g
  Energji 606 kJ 7% 2425 kJ Karbohidrate 3.5 g 1% 14 g
  146 kcal 585 kcal nga të cilat Sheqer* 0.8 g 1% 3 g
  Yndyra 11.5 g 16% 46 g Proteina 6.3 g 13% 25 g
  nga të cilat të Saturara 1.8 g 9% 7 g Kripa 0.01 g 0% 0.01 g
  nga të cilat të Mono-Saturuara 6.5 g 26 g
  nga të cilat të Poli-Saturuara 3.3 g 13 g
  Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë