Scitec – 100 % Kompleks Kazeine

8.000L

Kazeinë miçelare bazuar në kompleksin e kazeinës
100% proteina kazeine

100% Kompleks kazeine është një përzierje e proteinave të qumështit me kazeinë mbizotëruese miçelare, ekskluzivisht nga proteinat e qumështit të kazeitit. Kazeina është e pasur me aminoacide thelbësore të degëzuara (BCAA) dhe ka një përmbajtje shumë të lartë (më shumë se serumi) të L-glutaminës, amino acidit më të bollshëm të formës së lirë në gjakun e njeriut.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  Scitec – 100% Kompleks Kazeine

  Scitec – 100 % Kompleks Kazeine

  8.000L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Dhj 04 – Dhj 05
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 2.5 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 2.3 Kg
  Shije Belgian Chocolate, Choco white-melon, Choco white-passion fruit

  Udhëzime

  Përzieni një dozë (30 g) në 350 ml qumësht, ujë ose lëng frutash dhe shkundeni mirë. Është ideale që ta merrni kur koha midis vakteve ushqimore është e gjatë ose para gjumit. Në rast të përdorimit të formulave (proteinave ose aminoacideve) para dhe gjatë stërvitjes fizike, rekomandohet të përfshihet kazeina si proteina më e rëndësishme pas stërvitjes.

  Faktorët Alergjikë

  Mund të përmbajë gjurmë vezësh, gluteni, soje, arra, selino, peshk, krustaçë dhe produkte të tjera me bazë krustaçësh.

  Paralajmërime

  Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një dietë të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  Vlerat ushqyese

  BARKODI: N/A Kategoria: Tag:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë