Scitec – 100% Hydrolyzed Whey Protein

3.500L

 • 100% e proteinave nga Hidrolizat e Hirrës
 • 28 g proteina për lugë
 • I përshtatshëm për përdoruesit intolerantë të laktozës

Proteina e hirrës konsiderohet në përgjithësi si lloji më i mirë i proteinave të ushqyerjes sportive. Whey concentrate dhe isolate përfaqësojnë shkallë të ndryshme të përpunimit dhe cilësisë, por proteina mbetet e paprekur, ndërsa hidrolizmi thyen proteinën e paprekur në pjesë më të vogla, prandaj shpejtësia e tretjes, absorbimit dhe përdorimit është më e larta në të gjitha llojet e proteinave! Ky absorbim ultra i shpejtë e bën proteinën e hirrës të hidrolizuar më të mirë pas trajnimit (ose ndërmjet sesioneve të shumta të përditshme) apo si gjëja e parë në mëngjes.

 

Spastroje
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – 100% Hydrolyzed Whey Protein

  3.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 0.91 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 910 gr
  Shija Strawberry Tiramisu, Toffee

  Udhëzime

  Përzieni 35 gram (1 lugë) me 350 ml ujë.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërime

  Mbajeni larg fëmijëve! Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 35 g (1 lugë)
  35 g RI%* 100 g 35 g RI%* 100 g
  Energjia 550 kJ 7% 1579 kJ Proteina 28 g 56% 80 g
  131 kcal 376 kcal Kripa 0.37 g 6% 1.1 g
  Yndyra 1.4 g 2% 4.0 g Laktosa 1167 FCC** Units (11.67 mg)
  nga të cilat të Saturuara 0.7 g 4% 2.0 g
  Karbohidratet 1.7 g 1% 5.1 g
  nga të cilat Sheqer 1.4 g 2% 4.0 g
  *RI%: Referenca mesatare e dozës për një të rritur (8400 kJ/2000 kcal)
  **Kodeks Kimik i Ushqimeve
  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë