Scitec – 100% Creatine Monohydrate

2.500L

Kreatina është një acid organik azotik që ndodh në vertebrorët. Përafërsisht 95% e kreatinës në trup gjendet në muskujt skeletik. Ajo ndihmon në furnizimin e energjisë për të gjitha qelizat, kryesisht muskujt, duke rritur formimin e Adenosine TriPhosphate (ATP) që vepron si rezervë e energjisë qelizore, për kontraktimet e muskujve.

100% CREATINE MONOHYDRATE përmban formën më të studiuar të Kreatinës ndonjëherë. Kreatina në një dozë ditore prej 3 g është vërtetuar shkencërisht që rrit performancën e stërvitjes afatshkurtër, me intensitet të lartë, si trajnimi me pesha dhe kardiot me intervale

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Scitec – 100% Creatine Monohydrate

  2.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje
  Pesha 0.3 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 300 gr

  Udhëzime

  Efekti i dobishëm merret me një konsum të përditshëm prej të paktën 3 gram Kreatinë! Përpjestoni peshën tuaj trupore në kg me 3. Kjo është sasia totale e kreatinës në gram që duhet të merrni çdo ditë në “fazën e ngarkimit” (javën e parë të përdorimit). Pas kësaj periudhe, mos merrni më shumë se gjysmën e asaj shume për mirëmbajtje. Përdoreni në stomak bosh, kryesisht pas trajnimit, me karbohidrate të thjeshta. Përdorni lëngej prej 400 ml për çdo 5 gram Kreatine për të arritur rezultain optimal. Mos merrni më shumë se 10 gramë në një dozë, shpërndani dozën ditore!

  Faktorët Alergjikë

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, dhe përbërës krustace.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 5 g (3/4 lugë)
  Sasia për Dozë
  Kreatinë MonohIdrate 5000 mg
  nga e cila Kreatinë 4420 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë