Saw Palmetto Complex

1.200L

Për shëndetin e prostatës

 • 5 përbërës të njohur!

Kompleksi SAW PALMETTO përmban 5 përbërës të njohur bimor në një sasi të përgjithshme prej 730 mg për dozë.

Të gjithë këto element ndihmojnë për të mbajtur një gjëndje të shëndetshme të gjëndrës së prostatës. Më e rëndësishmja është Serenoa repens (Saw Palmetto) që ka një histori të gjatë mjekësore si një komponent i zakonshëm dhe shpesh përbërës i vetëm i formulave të tilla.

Në KOMPLEKSIN SAW PALMETTO Serenoa shoqërohet me 4 ekstrakte të tjera bimore të dobishme. Secila prej këtyre mbështet funksionimin normal të prostatës dhe traktit urinar.

Roli i lignansit të pranishëm në Linum Usitatisimum (liri) është i rëndësishëm. Acidet yndyrore në Serenoa janë gjithashtu vendimtare për ruajtjen e funksionit riprodhues tek meshkujt.

Urtika dioika dhe Komifora mukul (Gugul bimore) mbështesin edhe sistemin imunitar!

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  Saw Palmetto Complex

  Saw Palmetto Complex

  1.200L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Merrni 2 kapsula çdo ditë pas një vakti ushqimore me shumë lëngje.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbani larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 2 kapsula
  Dozat për Paketim: 30
  Sasia për Dozë Sasia për Dozë
  Ekstrakt Saw Palmetto (25% Acide Yndyrore) 330 mg Ekstrakt Hoary Willowherb 100 mg
  Ekstrak Common Nettle 100 mg Eksrtakt Gugul 100 mg
  Pluhur Vaji Liri 100 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë