Pure FLOW Omega-3 1000 mg

1.600L

Deri në 1000 mg vaj peshku me cilësi të lartë në një kapsulë një përdorimshe. Përmbajtja e lartë e acideve omega-3 në një porcion të vetëm – 180 mg EPA dhe 120 mg DHA. Kontribuon në mirëmbajtjen e funksionimit të duhur të trurit dhe sistemit nervor.

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Pure FLOW Omega-3 1000 mg

  1.600L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kapsulat PureFLOW Omega-3 janë një suplement që ju lejon të plotësoni shpejt dhe me lehtësi dietën tuaj ditore me acide yndyrore të pangopura omega-3 të cilësisë së lartë. Këto janë përbërës të nevojshëm për funksionimin e duhur të trupit, ushqimin e larmishëm dhe shëndetin optimal, të cilat duhet të merren nga burime të jashtme. Furnizimi i pamjaftueshëm dhe mungesa e acideve omega-3 mund të shkaktojë probleme të ndryshme në fushën e metabolizmit të lipideve, imunitetit, sistemit kardiovaskular dhe nervor. Ne kemi përdorur vaj peshku me cilësi të lartë (nga açuge!) në produkt, i cili është një burim i pasur i acideve yndyrore esenciale EPA dhe DHA. Këta përbërës janë një mbështetje jashtëzakonisht e vlefshme për punën e trurit, zemrës dhe syve dhe mund të jenë të dobishme për sistemin imunitar.

  Preparati është përgatitur në përputhje me standardet dhe rregulloret më të rëndësishme të sigurisë në lidhje me pastërtinë e lëndëve të para të përdorura dhe proçeset e prodhimit të suplementeve dietike. Ky është standardi më i lartë, i cili është përgatitur për njerëzit që kërkojnë cilësi reale me një çmim të arsyeshëm. PureFLOW Omega-3 është i disponueshëm në formën e xhelatinës dhe kapsulave të buta që janë të lehta për t’u gëlltitur dhe lejojnë plotësim të rehatshëm.

  Zbuloni përfitimet e acideve yndyrore Omega-3 pureFLOW!

  • Deri në 1000 mg vaj peshku me cilësi të lartë në një kapsulë një përdorimshe
  • Yndyra e peshkut e marrë nga açuget – një formë inovative e lëndës së parë
  • Përmbajtja e lartë e acideve omega-3 në një porcion të vetëm – 180 mg EPA dhe 120 mg DHA
  • Mund të mbështesë gjëndjen si dhe funksionimin e zemrës dhe të sistemit të qarkullimit të gjakut
  • Kontribuon në mirëmbajtjen e funksionimit të duhur të trurit dhe sistemit nervor
  • Është e favorshme për funksionimin e duhur të organit të shikimit dhe funksionit vizual
  • Mund të jetë me rëndësi të vlefshme për ruajtjen e ekuilibrit në ekonominë e lipideve
  • Mund të jetë e vlefshme në kontekstin e kolesterolit
  • Mund të ketë një efekt të vlefshëm në imunitetin
  • Formë e përshtatshme kapsule dhe 90 poecione në paketim

  Për cilin rekomandohet përdorimi ?

  Acidet yndyrore omega-3 janë një komponent thelbësor i një diete të shëndetshme dhe të larmishme , pavarësisht nga mosha, gjinia, pesha trupore ose niveli aktual i aktivitetit fizik. Suplementi do të përdoret nga persona që kujdesen për një dietë të shëndetshme dhe të larmishme, të cilët dëshirojnë të ruajnë nivelin optimal të acideve yndyrore të pangopura.

  Prodhuesi ia rekomandon përgatitjen personave që ushtrojnë sporte rekreative dhe sportistëve profesionistë, si dhe personave që humbin peshë. Kapsulat ofrojnë plotësim të lehtë dhe pa probleme. Nga ana tjetër, përmbajtja e përcaktuar saktësisht e përbërësve të përdorur lejon mbështetje efektive të dietës dhe mbulim të nevojave ditore.

  Përbërësit

  Përbërësit në 1 kapsulë 1000 mg : Vaj peshku – açuge 1000 mg (përfshirë acidin eikosapentaenoik EPA 180 mg, acid dokosaheksaenoik DHA 120 mg, përbërësi i kapsulës – xhelatinë, humektant – glicerinë, ujë.

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar ditore: 1 kapsulë në ditë. Pini me një gotë ujë.

  Numri i porcioneve në paketim: 90 kapsula, 1.067 g secila

   

  Ruajtja:
  Ruajeni në një vend të thatë, të mbyllur mirë, në temperaturën e dhomës deri në 25°C, të mbrojtur nga drita. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përdor qumësht , soje , vezë dhe arra .

  Paralajmërime

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Produkti nuk mund të përdoret si zëvendësues i një dietë të larmishme. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar, si dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Produkti nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe nënat me gji. Mos hani nëse jeni alergjik (mbindjeshëm) ndaj ndonjërit prej përbërësve të produktit.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories