MYP Pure Caffeine Tablets

1.600L

Një përbërës popullor para stërvitjes, tabletat tona Pure Caffeine japin një rritje super energjike të kafeinës – për t’ju fuqizuar edhe në stërvitjet më të vështira.

Përfitimet Kryesore:

 • Stimulues i fuqishëm i SNQ
 • Mund të rrisë energjinë
 • Mund të reduktojë lodhjen

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Pure Caffeine Tablets

  1.600L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Çdo tabletë është e mbushur me 200 mg kafeinë, duke siguruar energjinë,1 fokusin,1 dhe lëvizjen1 që ju nevojitet për të pasur sukses.Kafeina është vërtetuar se rrit vigjilencën, përmirëson përqendrimin dhe rrit performancën e qëndrueshmërisë – duke e bërë atë partnerin e përsosur të stërvitjes, pavarësisht nga qëllimet tuaja të fitnesit.1. Kafeina kontribuon në një rritje të performancës së qëndrueshmërisë dhe ndihmon në rritjen e vigjilencës dhe përmirësimin e përqendrimit.2. Proteina kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore.

  Përbërësit

  Kafeinë, Agjentë Ngurtësues (Celulozë Mikrokristaline, Fosfat Dikalciumi), Agjentë Kundër Grumbullimit (Stearat Magnezi, Silic)

  Vlera ushqyese

  Madhësia e Porcionit – 1 tabletë 

  Porcione për Paketim – 100 (100 tableta), 200 (200 tableta)

  Përbërësit Aktivë
  1  tablete
  Kafeinë Anhidrose 200 mg

   

  Përdorimi

  Konsumoni 1 tabletë, 1-2 herë në ditë. Mos kaloni më shumë se 1 tabletë në çdo 1 orë ose 2 tableta në 24 orë.

  Faktorët alergjik

  Alergjenët: Prodhohen në një objekt që trajton gjithashtu qumështin.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories