PS Peanut Butter (1 kg)

1.200L

Natyrale dhe e shëndetshme – jeni gati për të lëpirë gishtat!

Përveçse është një burim i shkëlqyer proteinash që kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore, gjalpi i kikirikut Proseries Original është bërë me përbërës që vijnë nga BE-ja dhe është një shtesë e shkëlqyer për një dietë të ekuilibruar.

Gjalpi i kikirikut është ideal për njerëzit që merren me aktivitete fizike, sepse është një burim i mirë proteinash dhe është i pasur me kalori që bëjnë të mundur plotësimin e një diete me kalori të lartë. Nuk ka aditivë, gjë që e bën atë një zgjedhje krejtësisht natyrale dhe të shëndetshme.

Karakteristikat:

 • Përmbajtja e lartë e proteinave dhe fibrave
 • Pa sheqer, kripë, vaj dhe aditivë të shtuar
 • 100% natyrale, copa kikirikësh të pjekura dhe të plota
 • Cilësi e lartë
 • Shije e jashtëzakonshme
 • Prodhuar në BE
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  PS Peanut Butter (1 kg)

  1.200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Natyrale dhe e shëndetshme – jeni gati për të lëpirë gishtat!

  Përveçse është një burim i shkëlqyer proteinash që kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore, gjalpi i kikirikut Proseries Original është bërë me përbërës që vijnë nga BE-ja dhe është një shtesë e shkëlqyer për një dietë të ekuilibruar.

  Gjalpi i kikirikut është ideal për njerëzit që merren me aktivitete fizike, sepse është një burim i mirë proteinash dhe është i pasur me kalori që bëjnë të mundur plotësimin e një diete me kalori të lartë. Nuk ka aditivë, gjë që e bën atë një zgjedhje krejtësisht natyrale dhe të shëndetshme.

  Karakteristikat:

  • Përmbajtja e lartë e proteinave dhe fibrave
  • Pa sheqer, kripë, vaj dhe aditivë të shtuar
  • 100% natyrale, copa kikirikësh të pjekura dhe të plota
  • Cilësi e lartë
  • Shije e jashtëzakonshme
  • Prodhuar në BE

  Përbërësit

  Përbërësit: 100% Kikirikë të pjekur

  Informacion mbi faktorët alergjeik: Përmban kikirikë. Mund të përmbajë gjurmë të arrave të tjera.

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  100 g
  Vlera e energjisë 2 498 kJ / 597 kcal
  Yndyrë 50 g
  Nga të Cilat Acide Yndyrore të Ngopura 6.8 g
  Karbohidratet 7.0 g
  Nga të Cilat Sheqerna* 3.6 g
  Fibra 9.9 g
  Proteina 30 g
  Kripë <0.02 g
  (% NRV/PDU/VAT/PDD*)
  Vitaminë E 13 mg (93%)
  Magnez 171 mg (46%)

   

  Rekomandime

  Përdorimi: Konsumojeni ndërmjet vakteve me një lugë direkt nga paketimi, si lyerje ose shtesë në një vakt, shake ose smoothie.
  Ndarja e vajit në sipërfaqe është një proçes natyral për shkak të mungesës së aditivëve – përziejeni atë për të rivendosur konsistencën kremoze.

   

  Kushtet e ruajtjes: Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, të mbrojtur nga rrezet e diellit direkte, në një temperaturë deri në 25 °C. Pas hapjes, ruajeni në frigorifer. Ndarja e vajit në sipërfaqe është një proçes natyral për shkak të mungesës së aditivëve – përziejeni atë për të rivendosur konsistencën kremoze.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories