MT Platinum 100% Fish Oil

2.500L

Një produkt MuscleTech. Vaj peshku ultra i filtruar i pastër me Omega-3!*

 • 300 mg EPA/DHA për porcion
 • Xheli i butë i veshur me enterik
 • Pa shije peshku
 • Vlera e jashtëzakonshme në kursim
 • Sasia: 100 kapsula
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Platinum 100% Fish Oil

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Platinum 100% Fish Oil përdor vetëm vajin më të pastër dhe të filtruar të peshkut për të furnizuar acidet yndyrore kryesore omega-3 në vajin e peshkut – acidin dokosahekzaenoik (DHA) dhe acidin eikosapentaenoik (EPA). Xhelët e butë me vaj peshku 100% i japin trupit tuaj EPA dhe DHA që i nevojiten për të qenë në maksimumin e tij.

  Përparësitë e Platinum 100% Fish OilKëto xhela të butë të veshur me entirik parandalojnë shijen e peshkut ose gromësirat e bezdisshme të peshkut që do të merrni me produktet e vajit të peshkut me cilësi më të ulët. Është i përsosur për t’u kombinuar me produkte të tjera të Serisë MuscleTech Essential.

  Përbërësit

  Vaji i Trupit të Peshkut. Xhelatinë, Glicerinë, Veshja e Kapsulës (Kopolimer Acid Metacilik-Metil Metiakrilati, Shkumës, Polietilen Glikoli, Citrat Trietil), Uji i Pastruar.

  Vlera ushqyese

  Sasia e Dozës: 1 Kapsulë
  Porcione për Paketim: 100

  Vlerat ushquese
  Sasia %DV
  Kalori 10
  Kalori nga Yndyrna 10
  Yndyra Totale 1 g 2%
  Vaj Peshku 1000 mg
  Acidet Yndyrore Totale Omega-3 300 mg
  Furnizimi me EPA (Acidi Eikosapentaenoik) 180 mg
  Furnizimi me DHA (Acidi DokosahekZaenoik) 120 mg

  *% Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Alergjenët

  Përmban Përbërës Peshku (Sardele, Harengë, Skumbri, Açuge).

  Paralajmërime

  Udhëzime:

  Merrni 1 porcion (1 kapsulë) në ditë me një gotë ujë. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet e dhëna.

  Paralajmërime:

  Për përdorim vetëm për të rriturit. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Konsultohuni me një mjek përpara përdorimit nëse keni një gjendje mjekësore dhe përpara se të filloni një dietë ose program ushtrimesh.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories