ON Pro BCAA

4.000L

• Pluhur qe perfshin te gjitha BCAA-të
• 8 g BCAA për racion
• 5 g Glutaminë për racion

Përshkrimi i produktit:

Aminoacidet janë blloqet ndërtuese të proteinave, nga të cilat nëntë janë thelbësore dhe duhet të konsumohen si pjesë e dietës sonë të përditshme. Njëmbëdhjetë të tjerë klasifikohen si jo thelbësorë që do të thotë se janë bërë brenda trupit, por mund të duhet të plotësohen herë pas here. Vitamina C shtohet për të ruajtur funksionin normal të imunitetit. Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një dietë të larmishme dhe të pasur. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve.

Përfitimet:

 • Pluhur gjithëpërfshirës BCAA-sh
 • 8 g BCAA për racion
 • 5 g Glutamine për racion
 • E pasuruar ne Vitaminë C për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetit imunitar
 • E pasuruar me Ekstrakte të farës së rrushit dhe lëkurës së rrushit dhe bioflavonoide
 • Në dispozicion në dy shije të shkëlqyera.
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  ON Pro BCAA

  4.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Sasia: 390 gr

  Përdorimi

  Përdorimi i Sugjeruar:

  Përzieni dy lugë (19.5 g) me 300 ml ujë të ftohtë. Konsumojeni para ose pas stërvitjes ose në çdo kohë gjatë ditës.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories