ON Platinum Hydrowhey (1.6 kg)

11.000L

Platinum Hydrowhey është proteina më e avancuar e hirrës . Kjo proteinë është bërë tërësisht me hirrë ultra-të pastër e cila kalon në një proces që quhet hydrolyzed për të thyer proteinat më të mëdha në copa të vogla. Hidrolizimi ndihmon në përthithjen e proteinave në sistemin tuaj më shpejtë, kështu që muskujt tuaj mund të fillojnë të shërohen nga trajnimi i rëndë.
Çdo shërbim i kësaj formule ultra të pastër dhe me përthithje të shpejtë është e shoqëruar me Amino Acidet me zinxhir të degëzuar (BCAAs), 8.8 gram për lugë.

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  ON Platinum Hydrowhey (1.6 kg)

  11.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories